Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valakinek kezdődött így a...

Valakinek kezdődött így a terhessége?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt kellett volna megjönnie, szokásos premenstruacios tuneteim voltak, de tegnap volt csak pár csepp eros rózsaszín vér, azóta semmi. Pedig normál esetben már rég véreznék rendesen. Szabályos ciklusaim vannak, nincs betegségem, másfél éve probalkozunk.
nov. 29. 07:21
 1/9 anonim ***** válasza:
25%

Igen. De ne éld bele magad, míg a teszt ki nem mutatja.

Várj 2 hetet, minimum.

nov. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam sajnos nem, minden esetben amikor volt valamennyi vérzés, nem voltam terhes. Remélem te leszel a kivétel, aki erősíti a szabályt! Teszteltél már?
nov. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Minek várna 2 hetet? Ha már késik a teszt kimutatja
nov. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Délután terveztem tesztelni, este borkóstolóra mennenk, remelem kimutatja már, ha van valami. Köszönöm a valaszaitokat!
nov. 29. 07:40
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha terhes vagy + lesz a teszt
nov. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a menzesz kezdodik így néha. Először csak pár csepp, aztán beindul.
nov. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kimutatja,ha terhes vagy!
nov. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Mi lett az eredmény? Nekem mindig 5 nap nagyon erős vérzésem van. Most 2 hete 2 nap késéssel megjött és 2,5 napig alig véreztem.. Csináltam akkor tesztet és negatív lett.. Pont ezen gondolkozom, hogy van-e értelme még egy tesztet csinálni most hogy eltelt 2 hét. Mert sok helyen azt olvastam, hogy a magához képest kevés vérzés is lehet a korai terhességnél.
nov. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Negatív lett a teszt, megjönni még nem jott meg, de akkor valószínűleg csak idő kérdése.
nov. 29. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!