Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jún.9-én volt menzeszem 5...

Jún.9-én volt menzeszem 5 napig tartott,28 napra jön meg mindig. Június 18-án voltunk együtt a párommal, megszakítás nélkül. Akkor kezdődött a pé-m is ovu. Jún.23-án volt. Szerintetek lehet belőle baba? Sajnos csak 1 petefészkemmel rendelkezem.

Figyelt kérdés
Jelenleg úgy érzem melleim kicsit nagyobbodnának olykor fáj a derekam is. De csak pillanatra.következő menzeszemnek Júl. 7-én kell megjönnie.

2019. jún. 24. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Ameddig nem vagy tutira meddő és élsz nemi életet, addig bármikor lehetsz terhes. Viszont még az ég világon ebből semmit nem érezhetsz. A június 18-ai együttlétből még baba sincs, mert még a beágyazódás sem történt meg. Úgyhogy abszolút nem terhesség okozza sem a melleid megnagyobbodását, sem a derékfájásodat.

Július 8-a előtt pedig ne is tesztelj, mert felesleges!

2019. jún. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod! :-)
2019. jún. 24. 18:10
 3/6 anonim ***** válasza:
A peteérés 18án kezdődött és 23án volt ovulációd? O.o
2019. jún. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocs elírtam, 18-án kezdődött a termékeny időszak a naptárom szerint.
2019. jún. 24. 19:02
 5/6 anonim ***** válasza:
78%

A naptár semmit nem jelent, ovuteszt vagy hőmérőzés már inkább. Attól, hogy rendszeres, nem biztos, h középidőben van ovu.


Amúgy ha szerencsétek van, lehet baba, majd két hét múlva kiderül.

2019. jún. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod.
2019. jún. 24. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!