Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Facelle terhességi teszt...

A Facelle terhességi teszt nektek volt már szellemcsíkos?

Figyelt kérdés

Tegnap teszteltem és egyből látszódott a második csík, rózsaszínesen, persze halványan de nem kellett sem vakuval nézni, sem szemet meresztgetni, látszott, ott volt. Nem vettem azért 100%-nak, így ma reggel csináltam egy Livsane tesztet ami teljesen negatív. Mindegy hogyan forgatom, nézem, hófehér.


Mit gondoltok a Facelle csak szellemcsík volt? Vagy a Livsane kevésbé lenne jó és teszteljek újra?



nov. 29. 08:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A livsane nagyon jó es megbízható, de a facelle se volt nekem soha szellemcsikos. Nem mindegy, hanyadik dpo.
nov. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha látszott mindenféle forgatgatás nélkül és rózsaszín volt, akkor az nem szellemcsík. Vagy kémiai terhesség volt, vagy ez a livsane nem olyan érzékeny teszt. Nekem a facelle akkor muatta amikor még semmi más teszt nem mutatta, nagyon érzékeny teszt.


Egy jó tanács, ha ennyire halvány teszted van, akkor érdemes ugyanazzal tesztelni nem másik fajtával, mert könnyen így járhatsz.

nov. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nekem sem volt eddig a Facelle soha szellemcsíkos, sőt mindig hófehér volt..


Egyébként nem tudom hanyadik dpo mert ebben a hónapban nem tudtunk volna félidőkor együtt lenni, így nem követtem, viszont a menstruációm 8 napja késik (sose volt még ilyen), egy héttel ezelőtti tesztem (x-epil) negatív, magam sem tudom miért teszteltem tegnap még egyet de furcsa megérzésem volt.. Úgyhogy tudom ha valóban baba lenne a dologban akkor az egy extrém késői ovulációból lenne.

nov. 29. 09:03
 4/6 A kérdező kommentje:

Mindenféle forgatás nélkül látszódott a facelle, sőt megnéztem és még most is látszik.


Egyébként holnap lesz rá időm veszek egy facellet (ha addig nem jönne meg) és megnézem azzal újra.

nov. 29. 09:04
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia a livsane nekem full negatív volt amikor a facellen derengett valami. Aznap még csináltam egy régi fajta predit na az már egyértelművolt.

Viszont 8 nap késésnél már rikítani kéne a tesztnek. Tuti hogy késöbb volt ovud de így is nekem ez nem bíztató. Próbálj ki egy masik érzékeny tesztet is

nov. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Őszintén én nem bizakodom a pozitív tesztben, szerintem csoda lenne ha ilyen körülmények között babás lennék de a facelle soha nem volt még ilyen és ezt nem tudom hova tenni.


De jó tudni, hogy a livsane ezek szerint kicsivel de kevésbé érzékeny.

nov. 29. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!