Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hétfőn 265 lett a HCG-m. Ma...

Hétfőn 265 lett a HCG-m. Ma azaz 48 óra elteltével 490, nem duplázódott. Ez aggodalomra adhat okot? Vagy nem feltétlen a duplájának kell lenni?

Figyelt kérdés
Válaszokat köszönöm

nov. 29. 13:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
70%

Ne aggódj, mert nem 48 óra után, hanem 48-72 óránként megduplázódik meg.

Szerintem harmadik napra biztosan megduplázódik.

nov. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Te is tudod, hogy adHAT okot, viszont nem törvényszerű.

Ha nem is duplázódott, de azért jelentősen nőtt, és én úgy tudom, hogy 2-3 naponta duplázódik, tehát úgy még beleférsz.

Sajnos nem vagyok tisztában vele, hogy hány hetesen-naposan lehetsz ilyen hcg értéknél, de doki látott már amúgy?

nov. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Hol tartasz a terhességben?
nov. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
72%

"Megtermékenyítés esetén az ovulációt követően már 8-10 nappal megjelenik a vérben.

Értéke 48-72 óránként megduplázódik.

A 10. terhességi héten éri el koncentrációja maximumát.

9 – 12 héten: 25,700 – 288,000 mIU/ml

A 12. héttől szintje a 20. hétig csökken, majd ezt követően vérszintje a szülésig stagnál.

Nem terhes nőnél vérszintje: <5.0 mIU/ml

Posztmenopauzában vérszintje: <9.5 mIU/ml"


(Forrás: [link]

nov. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

48-72 órán belül duplázódik.

Neked 48 órán belül majdnem duplája lett. Szerintem ez így rendben van, ne aggódj!

nov. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

December 18.-n kell mennem ultrahangra, reprodukciós intézetben "készült"inszeminációval.

Sajnos stresszel rajta,ami tudom hogy többet árt.

Elméletileg 4hét 4nap körül lehetek.

Doki szerint nem tudja pontosan mert az inszeminációra rálehet számolni +5napot.

nov. 29. 15:03
 7/27 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem lesz meg sajnos. Szintén jártunk reprodukciós intézetbe, nekünk lombik volt. Láttam elég hcg eredményt. Sehol nem lett jó vége ahol lassabb volt a duplázódás.

Legyél te a kivétel!

dec. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem olyan rossz eredmény. Ha 300 körül lett volna ma is, azt mondanám, de majdnem duplázodott. Ha ideges vagy, ismételj egyet mondjuk hétfőn. Abból már látni fogod, hogy mennyit emelkedett a hcg.


Kívánom a legjobbakat!

Egy lombikos kismama

dec. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
490-ről 2 nap alatt 495 lett,nagyon nemjó
dec. 1. 14:03
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ezzel akkor el is dőlt. 😞

Nagyon sajnálom!

dec. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!