Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Facelle teszten mindig van...

Facelle teszten mindig van száradási csík?

Figyelt kérdés
Nem tudom pontosan, hogy hányadik dpo-n vagyok, lehet hogy nagyon elszámoltam magam 😁 Vasárnap kell csak megjönnie, és 26 naposak a ciklusaim. Az ovu meg ilyen 16 nap táján szokott lenni. Nincs kérdés azt illetően, hogy benéztem a tesztelés napját, mert én marha, az utolsó esélyesnek gondolt együttléthez viszonyítottam. Lesz ma egy iszogatós parti, gondoltam ha kimutat már valamit esetleg a teszt, akkor alkohol nélkül fogom jólérezni magam. (Tudom, tudom. Hülyeség. Ugorjuk át ezt a részt ... 😁) Soha nem volt még eddig száradási csíkom sem. Persze tesztelek majd vasárnap után, ha nem jön meg addig, csak kíváncsi lennék a tapasztalataitokra, hogy volt-e szellemcsík vagy száradási, nem tudom mi a hivatalos neve. (Az olcsóbbik Facelle, nem a műanyag borításos, csak a sima tesztcsík.Okosabb nem lettem ezzel a teszteléssel, és a ti tapasztalataitokkal sem leszek beljebb a saját tesztemet illetően, tényleg csak érdekel 😊
nov. 30. 12:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Nekem 2 év tesztelgetés alatt egyszer sem volt rajta csík, amikor nen volt baba. Én kazettásat csináltam, de abban is ugyanez a tesztcsík van. Szerintem inkább ne igyál, bár valószínűleg akkor sem lenne baj, de azért na. :) A folsavat meg edd szépen.
nov. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hány nappal vagy ovu után?

De ahogy írod hogy 26 napos a ciklusod, 16 nap van ovud akkor 7dpo a mai ha fix az ovu, nincs olyan teszt amelyik ilyen korán mutatja.

Legkorább a 8 dpo de az is nagyon ritka.

nov. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen, így utólag számolgatva nagyon maximum a 8. napon vagyok. Úgy is érzem magam a tesztet nézve, mint egy komplett elmebeteg, hogy most látok rajta valami csíkot, vagy csak odaképzelem. Egyébként nem szokásom képzelegni. Látom, hogy hómező, fogom, kidobom. Esetleg még nem dobom ki, és ránézek később hogy van-e rajta szellemcsík, hogy én is megtudjam milyen az 😂 De mint mondtam, eddig még az sem volt jó ideje. Volt már pozitív tesztem életem folyamán, tudom hogy ahhoz nem kell közönség segítség, csak szellem-/száradási csík szűz voltam a mai napig 😁 Elbizonytalanított 🙈
nov. 30. 12:51
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha van dm a közeledbe vegyél príma tesztet reggel csináld meg, az hamar mutatja, 2 db os 2 órás pisisz<nettel is csinálhatod most is az egyiket, ha a facelle teszten azért van valami mert + lesz akkor ez is derengeni fog. Csak ne nézd ahogy megy fel mert a reagas előtti résznél megáll a festék így hírtalen + nak tűnik, kb 5 perc után már jó láthatóan fehér vagy ha + akkor piros teszt csík.
nov. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Van itthon még egy facelle, de gondolom érdemes lenne várni vele még 2, de inkább 3 napot, hogy biztos legyen. Azaz már nyugodtan megvárhatom a vérzés napját is 😁 Nem ismerem ezt a tesztet amit írsz. Ez szerinted jobb, ha lehet így mondani, mint a facelle?
nov. 30. 13:38
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem a facelle később mutatta, mint ez a fajta, a príma olyan szép fehér marad ha nincs semmi száradás után os, de ha van akkor hamar + lesz.


[link]


Szerintem reggel megcsinálhatod a facelle tesztet ha a mai valami holnap jobban kell látni

nov. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hú, nahát. Sajna kétlem, hogy engem ilyen látvány fog fogadni az elkövetkező reggeleken :O De legközelebb kipróbálom ezt a tesztet. Eddig csak szemezgettem vele, de sosem landolt a kosaramban :)
nov. 30. 22:06
 8/12 anonim ***** válasza:
A régi predy meg ez a legérzékenyebb.
nov. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Miujsag?
dec. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Még semmi :) Megnéztem a naptáramat, és volt egy alacsonyabb reggeli hőm. Ha onnantól számolom az ovut, akkor a 7. dpo volt tegnap. Az alapján meg csak a szemem káprázhatott 😂
dec. 1. 09:21
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!