Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Facelle teszten mindig van...

Facelle teszten mindig van száradási csík?

Figyelt kérdés
Nem tudom pontosan, hogy hányadik dpo-n vagyok, lehet hogy nagyon elszámoltam magam 😁 Vasárnap kell csak megjönnie, és 26 naposak a ciklusaim. Az ovu meg ilyen 16 nap táján szokott lenni. Nincs kérdés azt illetően, hogy benéztem a tesztelés napját, mert én marha, az utolsó esélyesnek gondolt együttléthez viszonyítottam. Lesz ma egy iszogatós parti, gondoltam ha kimutat már valamit esetleg a teszt, akkor alkohol nélkül fogom jólérezni magam. (Tudom, tudom. Hülyeség. Ugorjuk át ezt a részt ... 😁) Soha nem volt még eddig száradási csíkom sem. Persze tesztelek majd vasárnap után, ha nem jön meg addig, csak kíváncsi lennék a tapasztalataitokra, hogy volt-e szellemcsík vagy száradási, nem tudom mi a hivatalos neve. (Az olcsóbbik Facelle, nem a műanyag borításos, csak a sima tesztcsík.Okosabb nem lettem ezzel a teszteléssel, és a ti tapasztalataitokkal sem leszek beljebb a saját tesztemet illetően, tényleg csak érdekel 😊
nov. 30. 12:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mi újság kérdező? Van valami fejlemény?
dec. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Volt utána egy pozi tesztem, de kémiai lett végül :/ Épp ma jött meg.
dec. 7. 09:06
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!