Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja karácsonyra?

Ki nem várja karácsonyra?

Figyelt kérdés
10 hónapja próbálkozunk, volt egy műtétem is ami miatt ez a hónap kiesett, reménykedem hogy hátha létezik még a karácsonyi csoda és meghozza a várva várt babát.

nov. 30. 17:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
Kezdődik...
nov. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Ne haragudj, de a hülyeségnek is van határa. Aki karácsonyra nem várja, annak addig még a szex is hátravan. Jó hogy nem azt kérdezed, ki fog lefeküdni a férjével tizedikén.
nov. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%
Én várom.
nov. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Én nem várom karácsonyra, mert előtte kell megjöjjön.
nov. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Nem várom, örülök, hogy 10 éve nem kell vele küzdenem.
nov. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%

Mivel mostanában volt rendszertelen vérzésem és műtétem is, így várom, hogy a műtét utáni első normálisan megjöjjön és időben. És pont 4 hét múlva lesz esedékes. Szóval én várom.

De a csodákban hinni kell, úgyhogy én szurkolok neked!

nov. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem úgy fogant meg a fiam, hogy mikor karácsonyra nem vártam, még megjött, de a következő már nem :-)
nov. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
65%
Nekem karácsonyra kéne nem megjönnie. Tavaly volt egy vetélésem,csodás ajándék lenne karácsonyra ha megfoganna.
nov. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
46%
5 de jó neked már 😁
nov. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
47%
9, ugye? nincs is jobb, mint negyven alatt befejezni,m mint anyám, nagyanyám. Nulla problémával, egyik napról a másikra.
nov. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!