Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja karácsonyra?

Ki nem várja karácsonyra?

Figyelt kérdés

Dec. 23-án lenne esedékes a következő vérzésem, de remélem, idén karácsonykor nem találkozok a Mikulással. XD

A hőm szépen emelkedik (de ez előző hónapban is így volt), és kicsit fájt a hasam, amit a beágyazódással tudnék összekötni.


Valaki hasonló cipőben? Ki mikor tesztel?



2015. dec. 17. 07:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szia én holnapra nem, szep karácsonyi ajándék lenne :) ma első pizitiv tesztem lett csak remenykedek h valos is :) szurkolok neked is !!!
2015. dec. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Jelen! Én sem várom a mikulást 24 re.van egy két tünet de próbálom ki bírni hétvége felé hogy akkor tesztelek.

Nagyon szép ajándék lenne a Jézuskàtol :-)

2015. dec. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:

Én szintén nem várom december 24-re :) A világ legcsodálatosabb ajándéka lenne :)

Ki mióta próbálkozik?

2015. dec. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Második hónapja élesben. :)

Már annyira szeretném tudni, hogy sikerült-e, de még tesztelni is felesleges.

2015. dec. 17. 11:17
 5/16 anonim ***** válasza:
Én 25-re nem várom naptár szerint, ovu szerint 23-ra (bár elvileg 4.-én is lehetett peteérésem, azaz akár holnap is megjöhet, de ez nem valószínű), remélem tényleg 2 peteérés volt, és az egyik sikerült (csak egy petevezetőm van, így ez fontos lenne :D) drukk mindenkinek, írjátok majd, mi a helyzet :)
2015. dec. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 miranda88 ***** válasza:
En sem varom Jan 01-re, ketto honapja probalkozom. Az elso gyerekem osszejott egybol! Nem erem most mi lehet.....
2015. dec. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
sziasztok. én is 23ra nem várom ciklus.hu szerint, de ovum előbb volt szóval aszerint meg 21-e. remélem összejött, első próbálkozás, de a 4éves nagyfiam is egyből sikerült :)
2015. dec. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

07:14 vagyok.

Nekünk ez már az 5. hónapunk. Még egy hét van, de mindig ilyenkor a legizgulósabb...

Mindenkinek megy a drukk!! 2 csíkot mindenkinek a fa alá :)

2015. dec. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ma reggel negatívat teszteltem. Ez a hónap már bukó, vagy még korai volt?
2015. dec. 18. 08:51
 10/16 anonim válasza:

3. vagyok

Ha 23-ára nem várod, akkor még korai volt a teszt szerintem.

Én is akörül nem várom, legkorábban 21-22-én érdemes tesztelni.

Remélem lesz belőle + :)

2015. dec. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!