Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap csináltam Xepil tesztet...

Tegnap csináltam Xepil tesztet egyértelmű pozitív lett ma pedig csinaltam 3 különböző teszet mind negatív lett sajnos voltatok már így ?

Figyelt kérdés
dec. 1. 14:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Látszik, hogy hibás a teszt.
dec. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Te miből látod szakértő !!?
dec. 2. 16:48
 13/21 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szakértő, de hidd el a sok sok év alatt láttam már pár fals terhességi tesztet. Nem úgy tűnik mint ami még nedves lenne, ha viszont száraz és nem fehér az egész teszt(ahol a két csík van csak a csíkoknak kellene rózsaszínnek lenniük) akkor rossz ,mert nem szabadna az egész tesztcsiknak rózsaszínnek lennie. Bár annyira nem is értem itt a gúnyoskodàdst ,ha csak ez az egy db lett pozitív (ami az x-epil esetében 25-ös érzékenységü) az összes többi teszt (amiket nem írtad, hogy hányas erősségűek és képet sem csatoltál amiből én mint "szakértő" meg tudtam volna mondani hányas, csak annyit írtál, hogy iksz db negatív lett, így nem is értem. Ha azok negatívak akkor nem vagy terhes. Ebből még valszeg kifogtâl egy hívását. Ez van.
dec. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Szóval ebből az x-epilesböl meg valószínűleg kifogtâl egy hibásat .
dec. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Ja na most látom. Hát a Gólyahír az tuti 10-es érzékenységű szóval ha terhes lennél az tuti kimutatnà. A Gàbriel az 25-ös, csak a legrosszabb minőségű teszt, az elsőről meg nem is hallottam még, de lényegtelen is, ha úgyis negatív. Üdv: a "szakértő"....
dec. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

A csináltam szakértő !!!

Pozitív szóval Ted el magad az okoskodasodall..

dec. 2. 20:59
 17/21 A kérdező kommentje:
Ma csináltam *
dec. 2. 21:00
 18/21 anonim ***** válasza:

És miért van bunkó kérdező? Mikor az ember segíteni akar csak? Anyukád most biztos vállon vereget ,hogy terhes a kislánya. Remélem legalább az apát tudod ki, és már elmúltàl 18.

Buggyant!

dec. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ja és tanulj meg helyesen írni, ha már gyereked lesz, ami amúgy szerintem full kamu. Jóccakàt!
dec. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
73%
Ugyan dehogy pozitív, csak most azt hiszed nyertél így.
dec. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!