Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy 45 éves férfi, aki 25 éve...

Egy 45 éves férfi, aki 25 éve dohányzik, és min 10 éve füvezik teherbe tud ejteni egy nőt?

Figyelt kérdés
1-2 szál füves cigit szív egy nap, de minden nap. Ismertek ilyen embert, akinek így lett gyereke? Vagy a fű életképtelenné teszi a spermákat?

dec. 1. 16:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

[link]


Nem lehetetlen, de nagyobb az esélye egy beteg babára. Meg amúgy tudod ki vállalna egy függővel gyereket… te sem vagy 100as, bocs.

dec. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom. Normális nőnek esze ágában sincs drogfüggővel gyereket vállalni.
dec. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Az a megdöbbentő, hogy van nő, aki ilyentől gyereket akar.
dec. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Igen, teherbe tud, de nőt nem szokott találni hozzá.
dec. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%
Ismerek olyan 38 éves férfit, aki 24 éve dohányzik, 23 éve füvezik (napi szinten), és idén született gyereke.
dec. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem én ezt az embert ismerem. Borsod megye?


Ha ő az, akire én gondolok, ne tegye, mert ez csak kapuzárási pánik, inkább füvezzen tovább, hagyja békén a barátnőjét.

dec. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
Anyukám ezeket a gyerekeket gondozza a csecsemő kardiológia intenzíven, sokaknak sikerül.
dec. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%

Miért ne tudna?

A thc valamelyest csökkenti az életképes spermiumok számát, de ez akkor szokott gondot okozni, ha amúgy is van valami baj ami miatt nehezen jön össze a baba.

A dohányzás meg ronthatja az erekciót de azért nem minden dohányos impotens. A születendő gyermekre egyik sincs hatással, csak ha az édesanya csinálja ezeket terhesség alatt. Persze én senkit nem buzdítok káros szenvedélyekre, de azért ostobaságokat ne írogassunk már!

dec. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
33%
8., egyetértek, ezért pontoztam le a 7-es választ. Nettó baromság, hogy az apa esetében fűtől meg dohánytól kerülnek intenzívre a babák... nem is értem ilyet miért kell leírni.
dec. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mert nem ért hozzá.
dec. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!