Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruació előtt állok...

Menstruació előtt állok (holnap), de a tesztem negatív. Így elmehetek ma bulizni és módjával iszogatni?

Figyelt kérdés

Sosem volt mensi előtt tünetek…

Most hasfajas (mindjárt megjön érzés kb 1 hete, a cicim kemény és mintha nőt is volna, fehér folyas, sok pisiles, a hőm egy hete 37,6-37,8 között mozog…) mindig 30-31 napra jön meg. Ennek ismertebe ma meg el engedhetem magam?


dec. 1. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes = ihatsz.
dec. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

Jó szórakozást!

dec. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Az, h ma negatívat teszteltél azt jelenti, h ma nem volt bizonyos szint felett a hcg a szervezetedben. Ha terhes vagy, lehet h csak pár nap múlva lesz kimutatható teszttel. Ha megjön, tiszta sor, ha nem, érdemes még tesztelni. Én nem innék ma, ha benne van a pakliban a terhesség.
dec. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
11%

Ha meg akarod tartani a babát vagy szeretnél gyereket a közeljövőben akkor szerintem nem is kérdés, hogy kihagyod az iszogatást.

Amúgy sem tesz jót, hàt még hogy azon rágódj okozhatott-e bajt a magzatbak.

dec. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Az első trimeszter végére alakul ki a magzat és az anya közötti konkrét összeköttetés a méhlepény kialakulásával. Az első néhány hétben nincsen ilyen, szóval még ha terhes is lennél, akkor sem lenne semmi probléma, ha talajrészegre innád magadat.
dec. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Miért ne mehetnél? Nem vagy terhes. Nyilván a tüneteid sem terhes tünetek, mivel negatív a teszt. Nem is értem amúgy a kérdést. Attól hogy valaki védekezés nélkül van a párjával és tegyük fel még jó időben is akkor sem 100%, hogy abból baba is lesz. Amúgy ha 1 év múlva esel csak teherbe akkor ezen fogsz agyalni minden menstruáció előtt?
dec. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem amikor terhes voltam a mensi előtt 5 nappal + volt a tesztem.

Igyál nyugottan.

dec. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk hőemelkedésed van.
dec. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!