Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napos késés. Negatív teszt....

5 napos késés. Negatív teszt. Mi lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 5 napja késik, negatív a tesztem. Járt már úgy valaki hogy később fogant a baba de már nem jött meg neki és csak később lett pozitív a teszt? Ha igen hány napos késéssel?

Szeretnénk babát de igazából nem vagyunk rá stresszelve. Csak soha nem történt még ilyen velem. Ezért lennék rá kíváncsi mert hallottam már fura sztorikat.



2023. nov. 2. 08:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a múlt ciklusban egy egész héttel később volt ovum. 12.én kellett volna megjonnie de csak 7.én volt pozitív az ovu teszt. 18.án lett pozitív a teszt. ( Elég rövid a luteális fázisom, így jön ki a matek. 11dpo-n pozitívat teszteltem, és már egy hete késett)
2023. nov. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Reménykedem benne hogy vagy megjön vagy pozitív lesz az a teszt.

Nyílván a pozitív tesztnek örülnénk a legjobban de nem párázzuk túl.

2023. nov. 2. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!