Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív vagy elázott?

Pozitív vagy elázott?

Figyelt kérdés

[link] (azonnal)


[link] 5 perc múlva


[link] 10 perc múlva


dec. 2. 13:50
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
70%

Igen volt már több negatív tesztem és volt már száradásicsikos ami persze negatív és volt már pozitív tesztem is !

Én kijártam de nálad nagy a gond!

dec. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
95%

Felesleges áltatnod magad...sajnos teljesen negatív.

Ha késik már akkor engedd el ezt a hónapot.

Ha még van pár napod nemvártig tesztelj később.

Kismillió tesztet csináltam már, amikor valóban terhes voltam nem kellett ide felraknom és megerősítést várnom másoktól.Egyszerűen ott volt a latható csík a teszten.

dec. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

"Pozitív vagy elázott?"


Ez negatív és nincs elázva.

dec. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
88%
Elázott, negatív.
dec. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Ezen semmilyen csík nincs. És elázva sincs, frissen minden teszt ilyen. Megszáradva szimplán negatív.
dec. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Amúgy azt is szokták írni hogy nem nedvszívó felületen pihentetjük a tesztet, tehát wc papíron vagy torlőpapíron hanem vagy a pohár tetején vagy a mosdó szélén vagy valahol ahol a felület nem szívja magába a pisit. Az 5.perceset néztem, full negatív. A többit felesleges is nézni.
dec. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

A 10 perces képeden TALÁN de tényleg csak talán mintha valami látszana.

De megmutatom az én tesztemet. A felső képen még nem teljesen száradt meg de annyira nincs elázva mint a tiéd. Az alsó 2 perccel később készült. És másnap a predin is látszott erősebben szóval ez egy halvány pozi. És ez a linken lévő kép eléggé lerontotta a minőséget is.


[link]

dec. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
59%
Az a baj ezekkel a korai tesztekkel, hogy mégha látszik is rajt valami, mint a 17esnek attól még simán megjöhet és mégnagyobb a pofára esés, én sose mertem ennyire korán tesztelni. Ha már késik 2-3 napot bármilyen teszten egyértelmű, hogy pozitív vagy negatív, nem kell 3-4 tesztet nézegetni detektívként
dec. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
18%

18

Veketek meg az a baj hogy senki se kerdezte hogy jó vagy nem a korai testtelés!mindenki akkor tesztel amikor akar!

dec. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván mindenki akkor tesztel, de mikor itt a negatív tesztekről próbálja mindenki meggyőzni az embereket hogy az márpedig pozitív az elég gáz
dec. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!