Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív vagy elázott?

Pozitív vagy elázott?

Figyelt kérdés

[link] (azonnal)


[link] 5 perc múlva


[link] 10 perc múlva


dec. 2. 13:50
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Kedves 18. 17-es vagyok.

1 hét késés után teszteltem, elnézésed kérem, hogy előbb nem kértem a Te, vagy a gyakorikerdesek csapatának engedélyét, mikor már 2.napja hányingerrel keltem, hogy csinalhatok-e egy szerinted korai tesztet.

Mivel nem sokszor voltunk együtt abban a hónapban, valószínűleg később volt ovum, őszintén nem is figyeltem és védekeztünk is.

Amit írtál, még 2-3 nap késés sem sok ha valaki "biztosra" akar menni. Első gyermekemnél 2 hét!!! késés után teszteltem, mivel nem volt annyira rendszeres a mensim.

Második gyermekemnél a várható mensi előtt 1 nappal már teszteltem, mert jött egy "megérzés". Az a tesztem is éppen ennyire volt halvány mint amit tegnap csatoltam.


[link]


A bal oldali az 1 hét késés utáni tesztem (múlt havi), a jobb oldali meg a mensi előtt 1 nappal készült (lassan 2 évvel ezelőtti) tesztem. Abból már meg is született a fiam és 1 éves is elmúlt... Pedig az egy KORAI teszt volt.


Mellesleg igazad van, nem is maradt meg a baba. De az egyáltalán nem azon múlik, hogy ki mikor tesztel.

dec. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Jajj gondoltam visszanézek. Pozitív volt :)
dec. 15. 18:51
 23/25 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Attól, hogy később lett egy pozitív teszted, attól még az, amit felraktál, negatív volt. De gratulálok!
dec. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Gratula ☺️
dec. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

már ez is pozitív volt, maximum képen nem látszott :)

köszönöm a gratulációt

dec. 16. 20:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!