Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha van termékeny nyák és...

Ha van termékeny nyák és menstruáció, akkor peteérés is lehet?

Figyelt kérdés
Egy gyermekünk van, szeretnénk még egyet, de még szoptatok. 7 hónapja menstruálok újra többé-kevésbé azonos időközökkel. Középidőben egyértelmű enyhe alhasi fájdalmat érzékelek, szokott lenni tojásfehérje nyákom és még a fejem is fáj, ebből arra következtetek hogy akkor lehet peteérésem. Az orvos azonban azt mondta, amíg szoptatok hiába van menstruációm és hiába már alig-alig cicizik a fiam, amíg éjszaka is ne nagyon reménykedjek. Szerintetek ezek a tünetek lehetnek peteérés nélküli ciklusban is? :( Az első “baba projekt” alatt nem figyeltem ezekre sajnos mert egyből jött kb ahogy rágondoltunk.
dec. 2. 15:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nálam sajnos így volt, bár még a gyerek születése előtt. Volt középidős fájdalom, nyák és rendszeres menstruáció mégsem estem teherbe. Aztán ultrahangon kiderült, hogy nagyon picik a tüszők.
dec. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én már nem szoptatok éjszaka, csak napközben 2x komfort, és este elalvás előtt. Egy ève menstruálok és csak kémiai sikerült mióta próbálkozunk (fél éve lassan). Szóval engem még most is "véd" a szoptatás. Egy hónapba ha ovu tesztelsz, és elugrasz a pozitív lh teszt után kb 7 nappal vérvételre legalább egy progeszteront nézetni, akkor megtudod volt-e peteérésed (valószínűleg). A szoptatás azért ronthatja peteérés minőségét is, és a beágyazódást is. Ezzel is érdemes számolni.
dec. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!