Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez mi? Terhes lehetek ettol?

Ez mi? Terhes lehetek ettol?

Figyelt kérdés
Sziasztok tegnap lefekudtem a parommal, ovszert hasznaltunk bennem elvezett el, ma viszont a bugyimban sperma illatu cuccot talaltam, ki lyukadhatott az ovszer?
dec. 2. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tegnap csináltátok, akkor az a sperma nem ma jött volna ki.
dec. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Jaj biztos ovulálsz és a nyákot vehetted észre.Jó h tudod hogy milyen illata van a spermának..Én 8 év alatt egyszer sem szagoltam meg.
dec. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Hány éves vagy? 15?
dec. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
2-es: hát a spermának elég jellegzetes szaga van. Kérdező: az óvszer nem kilyukad, hanem szétreped, azt nem lehet nem észrevenni. Ha jól használtátok és nem csúszott le, tuti nem volt előtte/utána huncutkodás, akkor nem sperma van a bugyidon. Ráadásul ha tegnap csináltátok akkor néhányszor pisiltél, esetleg le is zuhanyoztál, szinte biztos, hogy nem lenne már benned sperma ha beléd élvezett volna sem.
dec. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor mégis mi lehetett? Olyan álaga es szaga volt mint a spermanak
dec. 3. 11:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia ... Ha parommal egyutt vagyunk pl. Este masnap este is tavozik meg sperma..
dec. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Várok 3hetet, biztos ami biztos, majd jelentkezem
dec. 3. 13:30
 8/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok, negativ
dec. 23. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!