Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Furak a ciklusaim? Vagy ez...

Furak a ciklusaim? Vagy ez meg normalis? Van hogy elobb jon, van hogy egy ket napot csuszik. Megneznetek? (kepek lennt) Illetve Ha megjott ettol meg lehetek igy is terhes?

Figyelt kérdés

neha szokott kesni 1-2 napot,maximum 3-at de az nagyon ritka.

Most is egy napot csuszott,mert 26-ra irta a naptaram,es 28lett belole. Ketszer szeretkeztunk vedekezes nelkul a ferjemmel,es mind a ketszer belemelvezett. Ettol hogy megjott meg lehet terhesseg??

Koszi

[link]


2017. ápr. 28. 12:28
 1/9 A kérdező kommentje:
[link] Es a 2016 evi ciklusaim
2017. ápr. 28. 12:30
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha megjott nem hiszem h terhes vagy.

Van akinek rendszertelen a ciklusa de van peteerese van akinek rendszeres de nincs , ez persze mas hormongondra is utalhat -nem utalhat.

Nálam ugy volt mint nálad. Kiderult h nincs is rendszeresen peteérésem. Clostilbegittel estem most elvileg a 2.kúrában terhes

Szerdán kiderül.:) menj el orvoshoz

2017. ápr. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Tehat akkor nem lehet terhesseg?

Normalis.mint szokott,boseges,es nagyon voros.

2017. ápr. 28. 12:36
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem átlag 30-32 napos volt a ciklusom de volt 28 és 37 napos is. Azt nem tudom, hogy ezekben a ciklusokban mi történt, de egy 32 napos ciklusban estem teherbe, spontán, viszonylag hamar. Szóval nálam nem okozott gondot. Ha megjött, akkor nem valószínű terhesség.
2017. ápr. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy miert ilyenek a menstruacioim,fura.

Leheg tenyleg nincs mindig peteeresem.

Nem esek teherbe amugy mar eleg regota.

Egy jo ideig csak megszakitast hasznaltunk a parommal,majd nem is vedekeztunk,rendszeresen belem elvezett,es semmi.

2017. ápr. 28. 12:41
 6/9 anonim ***** válasza:

Rendszertelen ciklussal nehéz teherbe esni. Ha babát szeretnél, ezzel orvoshoz kell menni.

Ha megjött, nem vagy terhes. (Ha mégis az lennél, a vérzés nagyon rosszat jelentene.)

Komolyan gondoltad, hogy kétszeri szextől terhes leszel? :)

Igen, tudom, van, akinek egyszeritől is sikerül, de azért rendszertelen ciklussal, két alkalotól én a helyedben nem várnék csodát.


Még akkor is csak 20-25% az esély a terhességre, ha mindkét fél egészséges és éppen peteérés van, ehhez képest a te ciklusod összevissza van (tehát lehet valami gond) és kis se számolható, volt-e peteérés éppen.

2017. ápr. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hat az elmult hetben csak ket alkalom volt. Sokat dolgozunk mindig doglunk,faradtak vagyunk meg ahhoz is. 12orazunk,pluszba en a hetbol 5napot meg este is dolgozom 2-3ora takaritas.

Mult honapban is volt vedekezes nelkuli szeretkezes,akkoris belemment,meg ahogy irtam egy jo ideig nem is vedekeztunk ezelott,meg most se igazan. Hat en nem tudom.

2017. ápr. 28. 13:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jok a ciklusaid 2-3 nap + vagy - szerintem nem fog problémát okozni.
2017. ápr. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszi,most megnyugtattal,megprobalunk tobbszor egyuttlenni
2017. ápr. 28. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!