Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs fájdalom napján...

Ovulációs fájdalom napján együttlétből baba?

Figyelt kérdés

Sajnos a férjemmel nem tudtunk együtt lenni csak aznap mikor éreztem azt a görcsös feszítő érzést amit ovulàciókor szoktam, de se előtte se utána.

Aki terhes lett és figyelgette magát, van akinek így lett baba?

Nekem akkor lehet a tüszőrepedés amikor a fájdalom van mert 14 nappal később mindig megjön. De ugye azt mondják jobb ha már előtte van együttlét hogy a psermiumoknak legyen idejük odaérni.



dec. 3. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de a spermiumoknak elvileg 50 perc odafelé az út és erre 12 órájuk van, mert a kiszabadult petesejt még 24óráig megtermékenyíthető, de inkább az első 12 az esélyes. Szóval lehetséges, de kb.csak 25% lesz sikeres, úgyhogy egyáltalán nem biztos.
dec. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg van rá 24 órád,simán.

Én később estem teherbe.

dec. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi ebben a hónapban csak 1x tudtunk együtt lenni, pont aznap, amikor éreztem az ovut. Szülés óta èn mindig nagyon megérzem az ovumat, ugyanígy feszítő, görcsös fájdalomként.

A mensi előtt 1 nappal már erős pozit teszteltem, szóval van esély rá! :)

dec. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi 1jént voltunk együtt 2.án pozitív az ovu teszt(szombat)délután egy erős hirtelen szúrás éreztem bal oldalon!vasárnapi teszt negatív!így majd pénteken tesztelek egyet hátha!nem érzek semmi különöset mell nem feszül ami ilyenkor már szokott mensi előtt!a hasam néha szurkál puffadok ami szokott lenni!így tanácstalan vagyok de majd meglátjuk!18ra nem várom!

Szerintem kérdező a szeptemberitől már nem lehet semmi visszamadt dolog!

Mindenkinek kívánok pozitív tesztet!

dec. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!