Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Termekeny periodusban naponta...

Termekeny periodusban naponta 1x egyuttlenni tul sok?

Figyelt kérdés
Egy heten keresztul napi egyszeri egyuttlet csokkentheti a teherbeeses eselyet?(tudom hogy a spermaknak leglabb 2nap kell)

dec. 5. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Hát a kérdésedre meg van a válasz.Szerintem nem kell együtt lenni mindennap és nem is jó.Lh tesztelsz ha pozitív együtt vagytok akkor este meg másnap este és voila így ennyiből fogant meg a gyerekem.Mihez kell két nap a spermáknak ezt kifejtenéd kérlek?
dec. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ket nap amig ujak lesznek. Legalabbis ezt olvastam
dec. 5. 18:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Jaj azt is olvasni hogy ha nincs szex egy hètig akkor a spermák elöregednek és nem termékenyiti meg a petesejtet..Mindenfélét olvasni.. Egy hete nemvoltunk együtt majd a pozitív lh tesztkor igen meg másnap ebből a 2x alkalomból fogant a babám. Legyetek együtt két naponta szerintem ha nagyon akartok.de ovulációkor a legfontosabb.
dec. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igazad van, mindenhol a két napot írják ideálisnak, viszont ez inkább akkor számít, ha valami probléma van a sperma minőségével.

Alapesetben elég megtermékenyítésre alkalmas spermium lesz a cuccban akkor is, ha naponta szexeltek a termékeny időszakban, tehát ha jól esik, akkor csináljátok annyiszor, ahányszor akarjátok... ezen a kétnaponta történő menetrendszerinti szexen szerintem ráértek akkor agyalni, ha nagyon nem akar bekopogtatni a babátok pár hónapon belül :)


3! Amit írtál, az önmagában nem cáfolja azt, amit a kerdező olvasott (és én is), ugyanis

a) ha az első együttlétből fogant a babátok, akkor utána naponta 20x is együtt lehettetek volna még, onnantól már mindegy, milyen a sperma összetétele

b) arra nem tértél ki, és nincs is rá 100% garancia, hogy abban az egy hétben az ovu előtt a párod nem "frissített-e" magának 😀

dec. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi minden nap együtt voltunk,sikerült is:)
dec. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi a hónapban 1x voltunk együtt és megfogant a babánk. :D
dec. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4es 3as és 1es vagyok a párom sosem frissít magának.Sosem végez önkielégítést, bármilyen hihetetlen is. Ebből a 2 alkalomból fogant a babánk.
dec. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk így sikerült!
dec. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!