Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rá nézetek az lh tesztekre?

Rá nézetek az lh tesztekre?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Menses előtt vagyok 4 nappal kíváncsiságból csináltam meg őket mert olyan furán görcsölt a hasam de még mindig és jönnek a menszesz tüneti is mell fájás hányinger alhasi görcsök ilyenkor tudom hogy egy két nap és még jön de nekem ez olyan fura



[link]


dec. 7. 08:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy most ovuláltál? Azért görcsölget a hasad? Az Lh teszt is ezt mutatja, hisz ozitív volt, aztán negatív és a hasad is görcsölget. Kb minden arra utal, leszámítva az időpontot.
dec. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
November közepén is volt ilyen akkor 2szer lett volna ovu? Ez nem gond?
dec. 7. 09:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor is volt pozitív ovu teszted? Lehet hogy akkor nem sikerült kiszabadulnia a petesejtnek és most újra próbálkozott a szervezeted.

2-szer nincs ovuláció szerintem, mert az ovulációt minden esetben menstruáció követ ( ha nem esel teherbe).

Lehetne az is hogy terhes vagy, de akkor többi teszt nem halványodott volna. De ha csinálsz egy Hcg tesztet akkor kiderül. Ha nov. közepén is volt pozitív ovu teszted akkor mostanra kimutatná a terhességet.

dec. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Már mindent elmondtunk.

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..

4.en volt az ovu, 16-18 körül kéne hogy megjöjjön, 2.ai együttlétből meg sanszos, de ha nem jön meg, majd tesztelj.

dec. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!