Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok ezekről a...

Mit gondoltok ezekről a tesztekről? Próbálom nem elbízni magam, de nekem pozitívaknak tünnek.

Figyelt kérdés

Az első kettőt tegnap csináltam, kis halvány második csíkot látok, de sokan panaszkodtak erre a teszre, az utolsó kép a ma reggeli clearblue.


[link]

[link]

[link]



2023. szept. 5. 08:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%

Én pozitívnak mondanám :)

Ha jól sejtem gabriel teszt az egyik

Nekem mindig szellemcsíkos lett, de ezen a második csík nem szürke, van színe :)

2023. szept. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a két fajta együtt már elég a reménykedéshez. Gratulálok és szurkolok a továbbiakhoz! :)
2023. szept. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pozitív
2023. szept. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
28%
Szerintem is pozitív nekem 16 hetesen ennyi sem látszott.Bár az egész várandóságom alatt az összes tesztem negatív volt.
2023. szept. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Pozitívnak mondanám. Predictort vegyél :)
2023. szept. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :) . Vettem tegnap 3 különbözőt, az egyik az predictor, holnap reggel megcsinálom azt is :)
2023. szept. 5. 14:43
 7/18 anonim ***** válasza:
4# ez marhára nem releváns (már ha igaz...), ugyanis akkor te a ritka kivételek közé tartozol.
2023. szept. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Már pedig igaz. Nem tudom mi okom lenne hazudni. Én is mindig meg voltam ijedve hogy biztos hogy nem marad meg vagy valami baj van(Nem kívánom senkinek és nem is szórakoznék ilyennel)de így történt.
2023. szept. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Utolsó és ez hogy lehet hogy nem mutatta ki?!
2023. szept. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Azt mondta a doki hogy valószínűleg kevés hcg választódik ki a vizeletben. Egyébként is csak lassan emelkedett.
2023. szept. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!