Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kb 1-2 honapja babat szeretnenk a parommal igy nyilvan nem is vedekezunk. Kb minden nap egyutt vagyunk ugy nagyon ritka ha esetleg kihagyjuk. Csinaltam tesztet es halvany pozitiv csikom lett viszont kozben megjott es most reggel is csinaltam egy tesztet ami negativ! mi lehet ez? lehetek igy is terhes?
2023. dec. 9. 12:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
97%
18 évesen sem egészséges még gyereket vállalni, nem is értem miért ennyire sürgős. Attól még a pasid simán elhagyhat ám gyerekkel is bármikor?
2023. dec. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
98%
Te jó ég! Minden rosszindulat nélkül, jó tanácsként írom ezt neked, hogy kíméld meg magad egy felesleges körrel a nőgyógyásznál. 2 hónapja próbálkoztok, 18 éves vagy, feltehetőleg egészséges, rendszeres ciklussal. 1-2 hónapon belül terhes leszel. 35 éves kor alatt 1 év sikertelen próbálkozás után kezdenek el kivizsgálni, addig még majdnem ugyanannyi idő van mint amennyit most leéltél, gondolj bele.
2023. dec. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha ma negatív volt akkor biztos, hogy nem vagy terhes. 2 hónap próbálkozás után pedig ha dokihoz mész szolidan körbe fog röhögni, átlagosan egy baba 1 év próbálkozás után jön létre.


Azt sem értem, hogy ennyi idősen minek akarsz gyereket ha azt sem tudod eldönteni, hogy terhes vagy-e

2023. dec. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
*Nem 1 év alatt jön össze átlagosan, hanem ha addig nem jön össze, utána kell dokihoz menni, előtte nem foglalkozik veled.
2023. dec. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!