Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az újfajta predictor early...

Az újfajta predictor early milyen gyakran szokott száradási csíkos lenni?

Figyelt kérdés
Látok a teszten egy nagyon nagyon halvány csíkot. Nem lehet lefotózni. Tudom hogy nem pozitív, mert nem időn belül jött ki és nem is rózsaszín, de kicsit reménykedek mert még ilyet nem láttam, pedig már 4 hónapja tesztelgetek vele.

dec. 13. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A megadott idő után ne nézd.Akkor már hamis.
dec. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Amit nem lehet lefotózni, abban nem is kell reménykedni. 2 gyerekkel összesen próbálkoztam nagyjából másfél évet, ellőttem havonta átlag 4-5 tesztet (kicsit rápörögtem, na), és az a tapasztalatom, hogy ami pozitív, az egyértelmű, amit forgatni kell, így-úgy fénybe tartani, meg "talánsejthetőottegyvalamihalványcsíkocska" abban kár reménykedni, mert csak csalódás lesz a vége.
dec. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

amit forgatni kell, így-úgy fénybe tartani, meg "talánsejthetőottegyvalamihalványcsíkocska"


Igen az enyém pont ilyen.

dec. 13. 19:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor én pont az ellenpèlda vagyok. 3 vetèlès ezèvben, ùgyhogy èn is teszteltem pàrat. Nekem mindig olyan halvàny volt a csìk, hogy le kellett fènykèpeznem, ràzoomolni telòval ès szemüvegben forgatgatni fèny alatt. De amin volt halvàny "azthittemcsakodakèpzelem" csìk, az masnapra mindig erősödött és mindig terhessèg lett. Most 6 hetes vagyok, a mostani tesztelès és pont ìgy volt.
dec. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!