Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 héttel Hsg után normális a...

1 héttel Hsg után normális a hasfájás?

Figyelt kérdés

A múlt héten csütörtökön 14-én volt hsg vizsgálatom. Pár napig véreztem, utána elmúlt. Ezen a héten keddtől elkezdett fájni a hasam. Nem olyan menziszerű, az egész alhasam fáj.

Ez normális?


2010. okt. 21. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem nem, de hívd fel az orvosod vagy menj vissza hozzá és kérdezd meg. nekem utána már nem fájt, maximum annyit éreztem, hogy megbirizgáltak odabent, olyan kellemetlen, nagyon gyenge tompa nyomást éreztem, de estére, másnapra elmúlt.

neked milyen fájdalmad van? mit érzel?

2010. okt. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ja, bocsi, látom leírtad. Hosszú volt a nap :)

Naszóval, nem lehet, hogy ovulációs fájdalom?

2010. okt. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem hiszitek el mi történt. Tegnap este a dokim szivinfartot kapott és meghalt. 54 éves volt. Le vagok törve, de NAGYON.

Kérdésedre a válaszom nem hiszem, hogy ovulációs fájdalom a peteérésem már elmúlt és ez a fájdalom teljesen más.

Nem tudom a hsg után szokott e lenni valamilyen komplikáció?

Már tiszta ideg vagyok, még jobban koncentrálok magamra és minden hülyeséget beképzelek.

2010. okt. 21. 17:59
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia. Nagyon-nagyon nem akarlak ijesztgetni de pont valamelyik nap olvastam, hogyha gyulladás van a méhben, és csinálnak hsg-t akkor a bacik kifolynak a kontrasztanyaggal, és begyulladhat odabenn minden. Ez nagyon-nagyon ritka komplikáció. Azért én a helyedben keresnék dokit. Megdöbbentő, hogy milyen hamar hullnak az emberek....

Én pont hsg előtt vagyok, hol csinálták neked? Leírnád milyen volt borzasztóan félek tőle:-((((((

2010. okt. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jesszus, sajnálom a dokidat, fiatal volt még :(

Szerintem akkor keress egy másik dokit és vizsgáltasd meg magad. nem kell rögtön megijedni, de jobb utánajárni a dolgoknak, mint hogy később nagyobb baj legyen.

Én is most fogom megkeresni a dokimat, mert én is tapasztalok furcsaságokat, nem tudom, a két héttel ezelőtti hsg miatt van-e.

2010. okt. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Remélem még visszanéztek ide!Nekem is holnap lenne 2 hete hogy volt HSG-m.Most vasárnap,hétfő hasmenés,hasszurkálás,kicsi görcsök.Nem tudom hogy ez a hsg-től van-e.Remélem nem.A zárójelentésemen 16mm-es tüszőt írtak.Hát nem tudom!?Veletek mi történt akkor és azóta?!Légyszi jelezzetek
2011. máj. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia, én a 10.48-as vagyok, ha jól emlékszem, október 22-ei. Nos, én novemberben terhes lettem, rögtön a hsg utáni második ciklusban. Már a 32. hétben vagyok, úgyhogy hasonló eredményeket kívánok mindenkinek :)
2011. máj. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!