Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menzesz elotti hasfájás, de...

Menzesz elotti hasfájás, de menzesz sehol. Ugye nem terhességre utaló jel?

Figyelt kérdés

10 napja késik a menzeszem, de mindennap fáj egy kicsit menzeszesen a hasam... úgy mintha másnap már megjonne...

Semmi mást nem veszek észre magamon, semmi rosszul lét, semmi hányinger, semmi kulonos étvágy...

Mindig használunk óvszert is, egyetlen egyszer tortént olyan, hogy lecsúszott még agusztusban..(de akkor is úgy, h lehetetlenség, hogy belemkerult volna valami..) és az után meg is jott a menzeszem gond nélkul.


Eddig pontosan járt mindig... fog. gátlót is szedtem, de ahogy azt abbahagytam 4 hónapja akkor is napra pontosan járt.


Mi lehet annak az oka, hogy most nem jott meg? Ugye lehetetlen, h terhes lennék? Mi olyan biztos tunetei lennének annak?


2011. szept. 28. 18:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Nálam a terhességnek pont olyan tünetei voltak, mint a mindjárt megjövő menzesznek (görcsölgető "nehéz" has, mellfeszülés), csak nem jött meg. Ha terhes vagy, a hányinger, kívánósság, aluszékonyság... stb. csak pár hét múlva esedékes, ha lesz egyáltalán, nem kötelező.

Csinálj egy tesztet és biztosabbat fogsz tudni.

2011. szept. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem semmi más tünetem nem volt csak menzi szerű görcsök és a menzi késése.Babát vártam mindkétszer.szerintem teszteljél!
2011. szept. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
a tesztet ha így este végzem el, akkor is kb. majdnem biztos eredményt mutat ki? vagy ajánlatosabb reggelig várni?
2011. szept. 28. 18:52
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezek a tesztek nagyon profik, de én várnék reggelig! Majd megírod az eredményt?
2011. szept. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha 10 napja késik, este is kimutatja a teszt, csak ha később volt ovud, akkor lehetséges hogy nem. Nekem 12 napot késett 2 hónapja, annyival volt később ovum.

Egyébként nekem sem volt semmi tünetem, csak nem jött meg, és mensrtuációs görcsöket éreztem, ami meg is maradt a 18. hétig. egyszer sem volt hányingerem, nem undorodtam semmitől, egyéb tünetem nem volt.

2011. szept. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%
szerintem ez egyrejtett terhesség... kis orkokat fogsz szülni. mindig ez történik amikor augusztusi gumilecsuszas esete forog fenn, de csak szeptember végén merül fel hogy lehet e belőle terhesség és megijedünk...
2011. szept. 29. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Na teszteltél?
2011. szept. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem is menstruáció-szerű görcseim voltak, és terhes voltam. 2 hétig aszt hittem, meg fog jönni, annyira olyan volt az érzés:) 10 nap késés után már este is kimutatja.

teszteltél?

2011. szept. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
csináltam egy tesztet még csutortok délután.. de szerencsére negatív lett. De menzesznek még mindig semmi nyoma.... ha hétfoig nem jon meg, akkor mégegyszer tesztelek.. és irány a doki..
2011. okt. 1. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!