Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki járt már ìgy?

Valaki járt már ìgy?

Figyelt kérdés
Nem jött meg 3 napig, tesztet csináltam, 4 pozitív tesztem lett (hètfőn) Kedden orvoshoz mentem, azt mondta igen terhes vagyok 4 hetes ès 4 napos hasi ultrahangon nèzte.Ma kellet vissza mennem, vaginális ultrahangot csinált, semmit nem látott. A betegszabadságot ki nyitotta mint terhessèg. Azt mondja cisztám van. El küldött vèrvètelre is, minden hètfőn derül ki. Csináltam mèg egy tesztet ez is pozitív. Hányinger, sűrű vizelési inger, mell feszülès, görcsök (enyhèn) kìvánós vagyok. Nem èrtem mi lehet. Kèrlek segítsetek, itt az egèsz hètvège előttem. 😔
dec. 15. 15:42
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Az orvos miből állapította meg a terhességet? Mert hogy ultrahangon látottakból aligha… a tesztekre alapozva? Esetleg meg kéne nézetni, hogy nem-e méhen kívüli az a terhesség.
dec. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Hasi ultrahangon? Milyen orvosnál voltál te? Engem 6 hetesen is még hüvelyi ultrahangon néztek. Hasin mit látott?
dec. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Allitolag látta a petezsákot
dec. 15. 15:59
 4/33 A kérdező kommentje:
A tesztek ugyan úgy pozitívak. Ma 6 napja kèsik. Vèr eredmény hètfőn lessz meg
dec. 15. 16:00
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha akkor látta (bár nehezen hiszem el), most meg nem, akkor nem nagyon marad más magyarázat, minthogy felszívódott és meg fog jönni.
dec. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Nem tudom már mit higgyek. 3 napig abban a tudatban lenni, hogy 6 èv után sikerült a kistestvèr, most meg ki derül hogy ciszta.
dec. 15. 16:07
 7/33 A kérdező kommentje:
Lehet hogy terhessèg mègis?
dec. 15. 16:08
 8/33 anonim ***** válasza:
91%
Kérj beutalót egy vérvételre.Nézzenem hcg szintet.Abból megtudod hogy mi is a valós helyzet.UI: az orvos fura ha 4 hetesen látott petezsákot hasi ultrahanggal...
dec. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Már voltam ma vérvételen, hètfőn lessz kèsz az eredmény. Az orvos nagyon furcsa. Meg megint meg kèrdezte hogy a tesztek pozitívak e. Nagyon ideges vagyok 😔
dec. 15. 16:23
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Várd ki a vérvétel eredményét meg minimum várj 2 hetet és menj vissza hüvelyi ultrahangra.Ennyit tehetsz meg annyit hogy megnyugodj.Ne légy ideges ez kihat a szervezetedre.
dec. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!