Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu után 1 héttel barnázás?

Ovu után 1 héttel barnázás?

Figyelt kérdés

9-én volt pé-m, ma viszont mikor mentem WC-re, láttam hogy a bugyin barnás rózsaszínes krémes "folyás" van.

Derekam fajdogal csak, más tünetek nincs.



#baba #Járt már valaki így
2021. ápr. 16. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerinted ez terhes tünet? Egy esetleges beágyazódás is csak két nap múlva ér véget. Én 3 és fél éve szültem, de csak kb 2 éve van ez a beágyazódási vérzés jelen a tudatban. Nekem egy anyuka ismerősömnél se volt ilyen, pedig babás csoportban is voltunk több mint 60-an :D Én is voltam már kétszer terhes, sőt ideje korán lett pozi tesztem és tünetem is, de vérzésem, maszatolásom soha.


Nincs az az ember aki erre rávágná, hogy juhú tuti baba. Olyan lesz aki azt mondja igen neki is volt és baba lesz, meg olyan lesz aki mondja neki soha nem volt (mint én).


De a lényeg a lényegben, akármitől is lesz, hormongond jele a köztes maszatolás, vérzés, sok esetben az elégtelen progeszteron okozza.


Bocsánat, nem negatív akartam lenni, de ilyen korán, mikor még napok vannak a beágyazódás végéig, totál önstresszelés a dolog.


Lehet terhes leszel ebben a ciklusban, nem lehet tudni. Engem mondjuk soha nem nyugtatna meg a vérzés pláne nem mikor babát akarok.

2021. ápr. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Menzeszig vissza van még 10 nap, 28naposak a ciklusaim.

Viszont ebben a hónapban 4 nappal előbb volt pé-m, amit a nőgyógyász igazolt uh-n.

Amin meglepődtem én is. És azt mondta nem minden úgy van ahogy le van írva.

De köszönöm a választ.

2021. ápr. 16. 17:18
 3/7 anonim ***** válasza:

Pár hónapja jelentkezett nálam az ovulációs vèrzès, rózsaszínezès, ami eddig soha nem volt. Hasfájással, az első hónapban több napos pecsètelèssel, majd a következő hónapokban már csak az ovus vèrzès, ill egyszer nagyjából a beágyazódás körül barnázás, ekkor azt hittem összejött de vègül megjött. Furcsa dolgokat produkál a szervezet. Most erősebb folyásom volt peteèrèskor egy nagyon halvány rózsaszín folttal, utána semmi. Rá egy hètre èreztem hogy fájdogál szúr a hasam, pár napja mell fájdalom stb. Ma pozitîv lett a tesztem.

Drukkolok!

2021. ápr. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, ovu után 1 héttel, és én bizony a beágyazódás egyértelmű jelének vettem. 2-3 nappal később teszteltem, és halvány pozitív lett :) Szóval bármi lehet :)
2021. ápr. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, és úgy, hogy ezt az alkalmat leszamítva soha nem volt semmilyen köztes maszatolásom. Progeszteronom is jó szokott lenni. Majd írj, hogy gratulálhatunk-e :) 4-es voltam.
2021. ápr. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat 😊

Igazából nekem se szokott ilyen lenni, azért is tettem fel a kérdést. Derekfajas és a mai napon pár órán át tartó barna vmi volt csak.

Gratulálok mind a kettőtöknek.

Jó baba várást ❤️

Írni fogok mindenképp

2021. ápr. 16. 21:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi lett a vege?:)
2021. máj. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!