Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A beágyazódási vérzés lehet...

A beágyazódási vérzés lehet menstruációszerű?

Figyelt kérdés
pozitív teszteim vannak a menstruáció 3. napja óta...

dec. 17. 08:59
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
a fura, hogy endometriózisom van és még nagyon erősen görcsöltem is, pontosan ugyanúgy ahogy múlt hónapban is...mára már csak kisebb görcsöket érzek, olyasmit mint amikor érzem, hogy lassan meg fog jönni.
dec. 17. 09:02
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Olyan nincs. Pecsételés, közti vérzés van, ami nem közvetlen a terhesség tünete, hanem valami rendellenesség. Ettől független lehetsz terhes is. Menj orvoshoz.
dec. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A beágyazódásnál ha van is vérzés, az alig észrevehető 1-2 pötty, nem lehet összekeverni a menzesszel.
dec. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Tehát vegyük át.Beágyazódás az a dpo 7-12.nap környékén történik meg és a nők 80%nak tünetmentes.Na most van az a 20% akiknél törlésnél van két csepp vér a papíron a fent leírt dpo napok egyike alatt.Az beágyazódási vérzés. Neked már a teszted is pozitív ergó túl vagy a dpo napokon. Mentsruálnod kellene 3 napja de vérzel is vagy nem értem? Mennyire vérzel?
dec. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
szerdára kértem időpontot a nőgyógyászhoz. Az a baj, hogy azt olvasom mindenhol, hogy ha most bemennék az ügyeletre sem csinálnának semmit, hiszen ilyenkor még látni úgysem látnak semmit, max a hcg-t nézik meg. No meg most a meddőségi központba járok, mert úgy volt hogy lombikozni fogunk...esetleg ha holnap még mindig pozitív a teszt akkor felhívom őket, hogy mi a teendő...
dec. 17. 09:11
 6/11 A kérdező kommentje:
4-es teljesen normálisan megjött, pont úgy ahogy szokott. Azt tudni kell, hogy nekem alapból gyengébb a vérzés és mindig 2-3 napig tart plusz pár nap pecsételés előtte és utána. De ez mindig is így volt, szóval nekem teljesen normális vérzésnek tűnt..
dec. 17. 09:13
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehet nem is vagy terhes.Kémiaid lehetett, valami elindult majd megállt és megjött a havi menstruációd.
dec. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
volt már kémiaim, de akkor pont fordítva volt. Késett teszteltem , lett 2 pozitív tesztem egymást követő két napon, majd elkezdtem vérezni és másnap már negatív volt a teszt...
dec. 17. 09:22
 9/11 anonim ***** válasza:
Aha értem akkor lehet van valami.Én holnap mennék a háziorvoshoz, irjon ki beutalót vérvételre felesleges izgulnod szerdáig úgyse fog többet mondani/ látni a nőgyógyászod. És megkell nézetni hogy növekszik e a hcg szint. Mást egyenlőre nem tudsz tenni.
dec. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

De miért csináltál tesztet, ha szerinted normálisan megjött? Valami miatt csak eszedbe jutott a vérzés ellenére a terhesség...

Egyébként sajnos akár méhen kívüli terhesség is lehet, szóval menj orvoshoz.

dec. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!