Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális a mellek érzékenysége...

Normális a mellek érzékenysége ilyenkor?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az ovulációm előtt körülbelül 2 nappal pecsételő barnázást tapasztaltam, ez az ovuláció napjára el múlt, gyengébb alhasi görcsök ami nem volt vészes, valamint a melleim érzékenyebbek, de az azóta is tart, főleg a mellem oldalánál és az aljánál tapasztalom.

Októberben volt abortuszom sajnos, azóta eléggé félek hogy megint teherbe esek, most is kezdem magamnak bemagyarázni, pedig mindig védekeztünk óvszerrel, aktus végén mindig töltöttünk bele vizet, kétszer kiszakadt aktus közbe de azt egyből meghallottuk és ki is cserélte, menstruációm is megjött 2.-án és 7.-én múlt el. (Jövő hónaptól fogamzásgátlót fogok már szedni, bár nem tudom mennyire éri meg, ha van róla véleményetek szívesen várom azt is)

Ezek a tünetek az ovulációnak tudhatók be? Mert ezelőtt nem járt ilyen tünetekkel, vagy lehet nem is figyeltem rá annyira mint most, csak tényleg kezdek rá stresszelni.

Válaszokat köszönöm szépen!🥰


dec. 17. 16:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha dec. 2-7-ig menstruáltál akkor kb. most ovulálsz. Az előző ciklusból nem lehetsz terhes ha volt menstruációd azóta. A tüneteidet okozhatja akár az ovuláció, akár a stressz is. Legyen otthon terhességi teszt ha ilyen parás vagy, tesztelj, hogy megnyugodj. De az nem normális, hogy ennyiszer kiszakad az óvszer, vagy rosszul használjátok, vagy nem vagy elég nedves, vagy rossz a méret, vagy nagyon rossz minőségűt használtok/nem jól tároljátok. Fogamzásgátlónak vannak előnyei, vannak hátrányai. Hátránya, hogy kiszámíthatatlan ki hogyan reagál a hormonokra, lehet, hogy semmi tüneted nem lesz, lehet megúszod néhány aprósággal, lehet, hogy ki kell próbálnod 2-3 féle gyógyszert mire találsz neked megfelelőt, és lehet, hogy mindegyiktől olyan szarul leszel, hogy nem tudod használni (azért ez elég ritka). Ha jól szeded akkor a legbiztonságosabb módszer, de ehhez pontosan kell szedni (mindennap ugyanakkor, minél kevesebb eltéréssel) és ha bármi okból felmerül a gyanú, hogy nem szívódott fel vagy kimarad egy szem, akkor óvszert kell használni mellette az adott ciklusban.
dec. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Mi is gondolkoztunk rajta hogy mi baj lehet az óvszerrel, én a méretre tippeltem újat veszek holnap.

Válaszodat meg nagyon szépen köszönöm, szép estét neked!

dec. 17. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!