Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normálisnak tekinthető, ha a...

Normálisnak tekinthető, ha a mellek feszülésének, érzékenységének mértéke az első trimeszter végén változó?

Figyelt kérdés
A 12. hét végén járok, ez az első terhességem. Kb 1 hete tapasztalom, hogy egyik nap hiperérzékenyek a melleim, majd következő nap szinte semmit nem érzek. Az előző hetekben ezt az ingadozàst nem tapasztaltam. Jelezhet ez problémát? Köszönöm előre is a válaszaitokat!
2015. márc. 15. 09:34
 1/5 anonim ***** válasza:
szia. én 13hetes vagyok, a mensi kimaradása előtt egy héttel már nem tudtam hason aludni a mellfájdalomtól..és ez végig kísért a 12.hétig..amint beléptem a 12.-be onnantól egyik nap vagyis inkább éjszaka van hogy érzem de van amikor egyáltalán nem.
2015. márc. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ó, nagyon megnyugtató ezt olvasni, köszönöm szépen! :-)
2015. márc. 15. 12:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is ugyan így vagyok, bár én lassan a 15.héteben, de nekem is a 12. hétben már teljesen elenyésző volt a mellfeszülés. Emiatt ne aggódj! :)
2015. márc. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia, én kb. a 10-12 hétig sportmelltartóban aludtam, az segített. Aztán maradt valamennyire a növekedettség-feszülés, de már inkább csak este, amikor leveszem a melltartót.

21 hkm

2015. márc. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szuper, egészen megnyugodtam, köszi szépen a válaszokat! :-)
2015. márc. 16. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!