Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma teszteltem, mit gondoltok?

Ma teszteltem, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

[link]


Ma kellett volna megjönnie, de nem volt semmilyen tünetem, és ezért teszteltem.

Szabad szemmel is látszódott a második csík, de ezt a képet vakuval készítettem, mert korábban azt olvastam, hogy úgy jobban látszik.


Ugye bizakodhatok?


dec. 19. 13:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezen nincs mit bizakodni, ez teljesen pozitív :) Gratulálok! :)
dec. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez pozitív, boldog babavárást!
dec. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!!

Még nem fogtam fel igazán, senkinek nem szóltam. Nem akarom nagyon beleélni magam, de valamiért az teszt első percétől kezdve olyan érzés töltött el, hogy nyugalom, minden király ... aztán azóta meg az jár az eszemben, hogy ha ilyen korán ennyire erős pozitív, akkor tényleg minden oké.

Nagyon elcsépelt a férjemnek karácsonyra a kis zokni? Még nem rég óta próbálkozunk, de nagyon vágyunk már egy kisbabára.

dec. 19. 13:52
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Gratulalok, boldog babavarast!🥰 nem elcsepelt, szerintem nagyon aranyos otlet. Majd ird meg, mit reagalt!:)
dec. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Csodálatos ajándék lesz neki ;)

Boldogságot kívánok!! :)

dec. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem várton ez egyáltalán nem olyan erős hogy e miatt agyalj, nekem mensi előtt 4 nappal voltak ilyen tesztjeim, ezek tök rendben vannak
dec. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ezt a vak is látja, hogy pozitív. Gratulálok!
dec. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
80%

Pozitív.Gratulálok

:)

A zokni szuper ötlet föleg karácsonyra, nagyon boldog lesz.Én pl egy szerdai napon teszteltem és szombaton akartam bejelenteni amikor elvitt hétvégére egy hegyi kiruccanásra( privát jacuzzi,sauna stb) és végül pénteken csomagoltam be a tesztet és adtam neki oda.Majd együtt szombaton elvégeztünk egy clairblue tesztet 🥰

Csak a párodnak szólj majd másnak még ne.Anyukámnak a 7.héten szoltam mert nagyon rosszul voltam, tanácsra volt szükségem.A többieknek a 12.heti uh után szoltunk.Nagyon sok boldogságot nektek.

dec. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
52%
Mi az első ultrahang után elmondtuk a családnak és a barátoknak, már van olyan munkatársam is aki tudja :) Nem azon fog sztem múlni, hogy lesz-e gond vagy sem, hogy hányan tudják
dec. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én múlthéten teszteltem pozitívat. A szeptemberi vetélés miatt holnap megyek dokihoz.

Karácsonyra ez lesz az egyik ajándéka, nem is sejti 😊

dec. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!