Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Okt.17.én volt meg 8 napig és...

Okt.17.én volt meg 8 napig és nov.4én voltunk együtt lehet baba?csak azért mert rendszertelen a menszim átlagban 30-32 napos!ma teszteltem negatívat vagy korán csináltam!

Figyelt kérdés
2023. nov. 13. 09:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Basszus,aktus óta eltelt 8 nap.

Nagyon korán teszteltél.

Kérdéses az is,hogy mikor volt peteérésed pontosan.

A 30 napos ciklus nem rendszertelen egyébként.

2023. nov. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

9 nap bocsánat,de akkor is korán teszteltél.

1

2023. nov. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon korai volt tesztelni. Ráérsz egy hét múlva is.
2023. nov. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nagyon korán teszteltél.Azt se tudni mikor ovuláltál. Hát ha utánaszámolsz akkor okt 17 és nov 4.között eltelt 20 nap.Kitudja már lehet túlvoltál az ovuláción akkor meg kizárt a terhesség ha ovuláció közelébe sem jártál nem értem mitől lenne pozitív a teszt. Szerintem meg logikusan már túl voltál az ovun.10 napja szexeltél és most kellene megjönnie.. Akkor lehetséges ha 10 napos a luteálisod ami ritka.
2023. nov. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Gondoltam hogy korán van!köszönöm a válaszokat!azért írtam hogy rendszertelen mert fél éve kB 27 és 44 nap között van én átlagot vettem!nem tudom mikor van nem csináltam ovu tesztet!van hogy 10 napot is késik a kalkulátor szerint van hogy csak 4et!a számolás miatt kérdeztem hogy lehetséges e ha csúszik minden,mert ugye van az a jellegzetes folyás ami pont akkor volt!nem biztos hogy az de ki tudja sajnos nem látok magamba!voltam ezzel a problémával dokinál azt mondta minden rendben van!
2023. nov. 13. 22:30
 6/10 A kérdező kommentje:
Itt vagyunk csütörtök 31.ciklusnap még semmi jele menszinek!hétfőn szerdán csináltam tesztet negatív napözbeni!szerintetek teszteljek még reggel vagy várjak jövőhétig?
2023. nov. 16. 18:14
 7/10 anonim ***** válasza:
Várj még.Rendszertelen a menstruációd aztirtad hogy 27-44 nap között szokott lenni..Várjál jövőhétig.
2023. nov. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Annyira izgulok a melleim nőnek akkorák, szurkáló érzés néha alhasban!lehet menszi!nem értem ezt a dpo-t akkor 4.-e óta nekem akkor a 12.dpo nap?ha jól értelmezem peteérés napjától számolják úgy éreztem akkor volt és akkor is voltunk együtt!akkor már egy 10es teszt ki kellett volna hogy mutassa nem?vagy hányadik dpo-s napon jó tesztelni?
2023. nov. 16. 18:44
 9/10 anonim ***** válasza:
Változó.14 dpo a biztosabb. a dpo-t ovuláció utáni naptól számítják.Nem az ovuláció napja a dpo1. hanem az azutáni.dpo- day past ovulation.Benne van a nevében hogy az ovuláció utáni napokról van szó.várj még.Ez nem feltétlen jelent terhestünetet.Ilyet énis èreztem oszt közbe meg jól megjött a havim.Abban a hónapban amikor megfogant a baba semmitnem éreztem.Túl pörgöd ezt az egészet, túl figyeled magad.
2023. nov. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az lehet köszönöm a válaszod!majd megírom hogy mi lett a vége!
2023. nov. 16. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!