Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 nappal a nemvárt előtt...

2 nappal a nemvárt előtt tesztelni?

Figyelt kérdés
Holnap keszek a 10.dpo-n, szombatra nem várom. Ha esetleg holnap a 10.dpo-n tesztelnék, mutathatja már a teszt, vagy várjak még? Persze, nem dől össze a világ ha negatív lenne, az elmúlt hónapokban ellőttem már pár negatív tesztet. Csak szeretném tudni, hogy várjak-e még inkább, vagy van-e esély, hogy mutassa? Pont jó időben voltunk együtt, és nagyon bízok benne, hogy ebben a hónapban összejött. Egyelőre semmi pms tünetem nincs.
dec. 20. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Figyi, ha már nézegettél elég negatív tesztet, akkor várj vele amíg késik pár napot és akkor már 100% lesz az eredmény. Én annyira meguntam több év alatt a negatív tesztek nézegetését, hogy az utolsóra ami volt itthon azt mondtam már csak akkor fogom használni ha pozitív lesz. Be is jött :)
dec. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha van kedved megcsinálod de nyilván te is tudod hogy nem fix az eredmény!

Nekem nagyon hamar pozi lett. Volt benne kémiai es végig vitt terhesseg is!

dec. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én minden hónapban 9dpon teszteltem és ha elindult valami + is lett, jópár kémiaim volt.

10 es tesztet használj predit vagy facelle

dec. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!