Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés
Iarca Evi nevű felhasználó kérdése:

Ovitrelle beadasa utan 10 nappal erdemes tesztelni? Utana 6-7-8 napon petefeszek szurka 9-10 napon mindjart megjon erzes. Tobbi lent

Azert nemtudom h mit csinaljak mert megbetegedtem es 38 fokig ment fel a lazam. Es nem tudom h melyik a veszelyesebb a gyogyszerek vagy a magas laz? Viszont a teszt meg szerintem meg nem mutat pozit.Csak 20 as erzekenysegut kaptam

Keress kérdéseket hasonló témákban: Ovitrelle, nemvart elott 4 nap pozitiv teszt

2018. jan. 24. 17:17  Privát üzenet  

A válaszok
Ugy emlékszem 11.naptól lehet tesztelni elotte még bizonytalan mi miatt lesz +

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2018. jan. 24. 17:29 Privát üzenet

A gyulladásos betegség mindig veszélyesebb..

Szerintem korai tesztelni de mit veszítesz, ha tesztelsz?! Egy db tesztet..

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2018. jan. 24. 18:33 Privát üzenet
Egyetertek 2-essel

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2018. jan. 24. 18:52 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
5 nappal peteeres utan petefeszek szurka lehet beagyazodas? Te ereztel valamit, amikor sikerult?
Menstruáció előtt 5 nappal petefészek szúrkálás jobb oldalon, hajnalban ébredés csak úgy, és délután muszáj aludnom. Mi lehet?
Menszi előtt 2-nappal, bal oldali petefészek szurka, bő vizes folyás, érzékeny mellek, utalhat terhessegre? Tapasztalatokat olvasnek.
Mennyi az esélye? Ovuláció előtt 3-4-5 nappal, sikerülhet a baba?
Mitől van még peteérés után 5 nappal is petefészek szúrkálásom?
Clostisoktól érdeklődök, hogy peteérés után 9-10 nappal érzett valaki petefészek szúrkálást?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!