Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha később volt ovu-m, mint...

Ha később volt ovu-m, mint általában, akkor ahhoz számoljam a tesztelést vagy az előző menstruációhoz?

Figyelt kérdés
Ált. a 12-14. napon van ovum, tuti, mert elég erősen szurkál olyankor a hasam. Alapvetően most kellene megjönnie, de az ovum dec 6 helyett 13-án volt....Volt már ilyen, de érdekes módon akkor is kb időre jött meg. Tegnapelőtt teszteltem koraival, ami elvileg 6 nappal a nemvárt előtt már mutathat, de negatív lett, bár valószínűleg mindenhogy korai volt a teszt... Szóval szerintetek már hétvégén elvileg láthatnék valamit, nem?

dec. 21. 19:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen az ovulációhoz. Ha 13-án volt, akkor majd 27-én tesztelj.
dec. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Uh én is pont így vagyok. 9.ére írta a naptáram,ami be is szokott jönni egészen idáig,mert érzem a hasfeszülést ovu idején. De 14.én volt végül. Úgyhogy 14-hez számolva 28.án nem kéne megjönnie. Vasárnap tesztelek hátha látok majd valamit. Izgulok😊
dec. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Szorítok neked is :D
dec. 21. 21:21
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
13án ovuláltál szóval szombat de inkább vasárnap dpo11.en már láthatsz valamit.De várd meg míg nem jön meg.Vagy elővigyázatosságból tesztelnél vagy mert türelmetlen vagy? Ha az utóbbi, akkor inkább várnék míg meg nem jön, hiszen nincs semmi garancia hogy teherbe estél csak mert ovulációkor szexeltél.Megvan rá a 25% esély.
dec. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Igen...sajnos pontosan tudom :(

Igazából mondhatni elővigyázatosság: ha terhes vagyok tuti nem koccintok a karácsonyi asztalnál (bár ha negatív lesz a teszt de nem jött meg még, akkor sem). De már előre félek, hogy a család levágja mi van és sajnos anyósom nem túl tapintatos, nem rég volt egy vetélésem és már kérdezgeti mikor

próbálkozunk...nem is tudom már milyen kifogásokat találjak ki

dec. 21. 21:48
 6/21 anonim ***** válasza:

Szóval végezz el egy tesztet vasárnap 24.e reggel az lesz a dpo11. de mivan ha pl nem pont 13.án ovuláltál hanem átcsúszott 14re? Akkor sajnos csak dpo10en lennél.Van akinek nem mutatja ki a teszt ilyen korán a pozitívat, meg nem minden teszt egyforma erősségű.Elöfordult már itt olyan hogy dpo10en negativ volt majd dpo14en pozitív.

Nos a lényeg hogy tesztelsz és ha negatív akkor koccintasz egy kis pohárral.Nyugi, nem árt meg.Semmi kapcsolat nem lenne még az embrió és közted.

Miért mindenkinek ilyen utálatos az anyósa? Eskü, mintha valami divat lenne. Mi köze van hozzá hogy terhes vagy e vagy sem, vagy próbálkoztok e vagy sem. Irtó idegesítő és stresszes lehet ilyen anyóssal.El nem birom képzelni ha lesz baba milyen baromsággal fog az agyadra menni 🤷‍♀️🥺🥺. Párod nem tudja leállítani az anyját amúgy?

dec. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Ha most nem sikerült, lehet nem ártana lh tesztelj.

Mert ha az ovud csúszik akkor a mensi is, mert az ovutól eltelt szám az fix, nekem 4 év alatt mindig ovu után a 15.napon meg is jött.

Viszont az ovus tünetek volt hogy előbb jelenkeztek, volt hogy később mint ahogy az lh tesztem + lett, és a mensim mindig az lh tesztet igazolta.

dec. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
Ugye nem gondolod, hogy egy pohár bor/pezsgő bármit is árt egy 3-4 hetes terhességnek????
dec. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
8-as: ugye nem gondolod, hogy nem árt? 😏
dec. 22. 10:36
 10/21 A kérdező kommentje:
7-es: korábban lh teszteltem is, de már azért nem, mert a szúrás mindig egybevágott, sőt, egyszer UH-val is pont el lett kapva. Általában nem szokott csúszni, most covidos voltam, nem tartom kizártnak, hogy az szólt bele. Viszont volt már máskor is, hogy később volt pár napot, akkor annyival rövidebb is volt a lut.fázis. Fura ez.... minden esetre megvárom a jövő hetet, ha csak addig meg nem jön. Igazából nem nagyon merek reménykedni.
dec. 22. 10:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!