Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon halvány pozi ?

Nagyon halvány pozi ?

Figyelt kérdés
[link]
dec. 22. 08:15
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

?????


Ez full negatív.


A halvány pozitív azt jelenti, hogy láthatóan ott van a második csík, láthatóan (!), csak nem túl erös.

dec. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Ez sajnos negatív szerintem is. Illetve ez már egy száraz teszt, szóval jóval idő után készült a kép, így nem csak negatív, hanem értékelhetetlen is.
dec. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm örülök is neki most nem szeretnék babát

Megszakítással védekezünk és azért ilyedtem meg hogy ez pozitív,persze még tartanám a véletlen baba lenne

dec. 22. 08:24
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
A megszakítás nem védekezés. Amennyiben nem akartok gyereket sokkal egyszerűbb lenne normálisan védekezni, és akkor nem kellene minden hónapban ijedezni.
dec. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%

"Megszakítással védekezünk"... nem, ti nem védekeztek, hanem hazárd játékot játszotok....

ha nem akarsz gyereket, tegyél ellene.


egyébként ez olyan halvány, hogy már negatívnak csúfolják

dec. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben
dec. 22. 14:06
 7/7 anonim ***** válasza:
11%
Hát én nagyon nagyon ránagyítva látok egy halvány második csíkot. De tényleg nagyon halványan.
dec. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!