Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két napja késik, véleményeket...

Két napja késik, véleményeket szeretnék olvasni kinél mi történt? Többi lent

Figyelt kérdés
28 naposak a ciklusaim. Már két hónapja a peteérésem a 17. napra esik az ovu teszt szerint. Az előtt két nappal voltunk együtt és peteéréskor is és utána is egy nappal. Egy és fél éve próbàlkozunk, volt már spontán vetélésem. Sosem késett csak ha terhes voltam. Szédülök émelygek, öklendezek. Furcsa érzés van az alhasamban. Két napja csináltam egy clearblue tesztet olyan halvány csík jelent meg hogy inkább negatívnak mondanám. Szóval második napja késik és eléggé félek megcsinálni a tesztet ma. Volt valakinek hasonló tapasztalata és baba lett a vége?

2018. aug. 20. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez nem sok tanácsot lehet írni, csak, hogy reggel tesztelj, ha nem jön meg.
2018. aug. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kinél mi történt?! Hát egyik terhes lett, másik nem.

Én kétszer lettem, többi ilyennél nem.

Nem gondolom hogy most akkor te előrébb vagy.

2018. aug. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Arra vagyok kíváncsi hogy volt e valaki akinek hasonló tünetei voltak és csak akkor lett pozitiv a teszt amikor már késett
2018. aug. 20. 15:33
 4/5 anonim ***** válasza:

A halvány csík is csík

Lehet nem volt még elég hcg a szervezetedben a teszt készítésekor.

Szerintem reggel tesztelj újra, erősödnie kellett ha baba van a dologban

2018. aug. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, volt. Eleg sokaknál olvastam itt.
2018. aug. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!