Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek létezik, hogy...

Szerintetek létezik, hogy annyira szeretnék már babát, hogy amiatt nem jön meg a menstruáció?

Figyelt kérdés

A peteérésem tuti, persze kB 12-24 óra különbség lehet benne.

Szóval ez alapján ma vagyok a dpo13-14en, de nem jött még, viszont minden teszt negatív. 10es érzékenységű xepil meg cycloteszt is.

Nagyon tüneteim nem szoktak lenni előtte, csak fejfájás, ami most...hát...nem tudom, hogy nem volt vagy nem fájt annyira, már nem tudom mit higyjek el magamnak.

Tegnap viszont volt egy olyan, hogy a papíron olyan nyák volt kB mint ovu előtt és nagyon pici barna maszat benne.

Ha beágyazódási jel lenne, nem lenne későn dpo 12-13-on? Ha az volt mégis, akkor kellene már mutatnia a tesztnek? Azóta semmi nincs.

Vagy hormonprobléma, valami zavar a ciklusommal, mert megbolondultam?



dec. 27. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Az ovu után általában mikor szokott megjönni?

Mert ha átlagos ciklusod vsn, akkor még nem is késik igazából...

De egyébként nagyon gyakori, hogy a próbálkozás pszichésen bekavar a ciklusba, igen.

Viszont ha negatív a teszt, akkor szerintem az a barna maszat inkább a mensi kezdete lesz :(

dec. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát, kB 12-14. napon mindig megjön. Inkább tegnap az a fura nyák, amit nem tudok hova tenni, ilyen nem szokott lenni.

Biztos, hogy pszichés, mert hányinger is rámjön néha, pedig ha a teszt nem mutat, akkor rosszullét biztos nem lehetne. Lehet, hogy begolyóztam

dec. 27. 19:46
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

Ha a teszt mutatná is korai lenne még a rosszullét, esélyes, hogy "magaddal teszed ezt". Ismered a termékenységtudat módszert?

Most várjuk a második babánkat, mindkettőnél erősen sejtettem már a hőgörbémből, hogy pozitív lesz a tesztem. Persze a hő is csak utólag igazol, de van az a mintázat, ami abszolút reménytelenné tudja tenni az embert és van az, ami igencsak reményteljes.

Arra is nagyon jó, hogy lásd az esetleges anovus jeleket, talán magyarázatot találnál a fura nyákodra is és ha még nem ismered, figyelemelterelésnek sem rossz egy kis tanulás.

Egyébként én mindig azzal nyugtattam magam, hogy minden úgy lesz, ahogy a jó isten/sors szeretné. A legjobb pillanatban fog megérkezni!

dec. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Épp azért kérdeztem, mert ismerem a saját testem és most teljesen más dolgok történtek, mint szokott lenni
dec. 28. 07:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Azóta megjött? Vagy kiderült valami?
jan. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, megjött....baba/terhesség azóta sincs, szerdára nem várom, de tegnap előtt már rózsaszín valami volt a papíron és szurkál nagyon a hasam, szóval ezt is elengedtem...mondjuk mostmár úgy az egészet is
ápr. 15. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!