Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért hiszik sokan azt, hogy...

Miért hiszik sokan azt, hogy bár rendesen megjött nekik mégis lehetnek terhesek? Esetleg még hőgörbéje is van?! Ilyen tényleg létezik?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok ha gyengébb vagy rövidebb vérzés van az első 1-2 hónapban. Hanem mikor a nőnek ugyanúgy 5 napos a vérzése, mint máskor és mégis parázik hogy ő terhes.

Sőt olyan is volt hogy hőgörbéje volt, le esett a hő és mégis félt.


Miért hiszik azt az emberek, hogy bár rendesen menstruál a hölgy mégis terhes lehet.

Tényleg van olyan, hogy NORMÁLIS havi mellett terhes legyen valaki?


(Saját, közeli ismerős tapasztalat, vélemény érdekel, nem a "szomszéd testvérének a barátnőjének a nénikéje ezt mesélte" eset!)



2019. nov. 20. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Vannak ismerőseim, de egyik se menstruált terhesség alatt. Vérezgetés lehet, de mensi kizárt!

Pár perc és jönnek azok akik szerint van és természetes. 🙄🙄🙄🙄

2019. nov. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

Egy részük azért, mert rettegnek a terhességtől.

A másik részük pedig annyira vágyik rá, hogy minden apró szalmaszálba kapaszkodnak, és már akkor is reménykednek, ha csak fél nappal rövidebb a menstruációjuk.

2019. nov. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Persze. De a vérezgetés óráig max 1-1,5 napig tart, amikor nem kell naponta 2-3x betétet cserélni, mert nem mensi. Az lehet, de máskor miért hiszik, hogy a vérzés a babát jelzi? Az én időmben az még pont azt jelképezte, hogy nem sikerült a megtermékenyülés
2019. nov. 20. 20:30
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy olyan ismerősöm aki 16 évesen szült és csak félidőn túl derült ki, hogy terhes. Állítása szerint végig "menstruált", csak az tűnt fel neki, hogy nő a súlya és a hasa (eleve túlsúlyos volt).
2019. nov. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan 10 nap késéssel véreztem, amikor a lányomat vártam, de ugyanúgy 7 napig tartott, mint a rendes menzeszem, és majdhogynem erősebb volt az (amúgy sem gyenge) menstruációmnál. Annyi derült ki, hogy nem középidőben lehetett az ovulációm, mert a terhesség kezdetét kb. 2 héttel a megelőző rendes menzeszem kezdete utánra tették, és végig ezt a kort mérték a babánál. Amikor vérezni kezdtem, azt hittem, elment a baba, de semmi gond nem volt, konkrét indokot nem tudtak mondani. Problémamentes terhesség volt, egészséges baba lett belőle :)
2019. nov. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok - ja, a nagymamám is mindkét terhességekor vérzett még egyszer a "szokásos" időpontban az első hónapban...
2019. nov. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!