Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 hete szexeltünk, védekeztünk...

3 hete szexeltünk, védekeztünk is, nem is bennem ment el. A menstruáciom kesik 1 hete, terhes nem lehetek ugye? sokat is stresszeltem alapbol is szokott neha neha kesni de most megjobban parazok

Figyelt kérdés

dec. 27. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Hogy védekeztetek? Történt behatolás védekezés nélkül?
dec. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
vegig gumiban tortent az első masodperctol az utolsoig es nem is bennem ment el kihuzta es ugy ment el gumiba
dec. 27. 16:20
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha gumi nélkül nem tette be, és a gumiban sem ment el kb kizárt hogy terhes legyél.

Csinálj egy tesztet hogy megnyugodj. :)

dec. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ha nem jon meg akkor az lesz, de remelem nem vagyok az, esely nem nagyon lehet ra
dec. 27. 16:23
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem csinálsz tesztet?

(amúgy kb 0%, hogy terhes lettél)

dec. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
halogattam ameddig csak lehet hiszen tenyleg nagyon vigyaztunk es nem erintkeztem a spermajaval
dec. 27. 16:25
 7/8 anonim válasza:
100%

Nincs miért idegeskedned. Pár tesztet végezz.


Ha véletlenül terhes vagy, akkor a gyógyszeres elhajtás nem olyan nagy ügy (lelkileg sem , szervezetednek sem), egy 5-6 hetes magzat még csak akkora, mint egy almamag.


Csak “súlyos válásghelyzet” a legkisebb törvényes ok rá, de ez bemondásra megy.


Ez jelentheti azt, hogy valaki még túl fiatalnak vagy túl idősnek érzi magát a gyerekvállaláshoz, esetleg anyagi, családi, munkahelyi, tanulási vagy egyéb okok miatt nem tudja vállalni a terhességet és a gyereket. A terhességmegszakítás előtti kötelező tanácsadást végző családvédelmi szolgálat ezeket az indokokat nem ellenőrzi. Nem kell tehát semmilyen módon igazolni, hogy kinek milyen az anyagi helyzete, milyen tanulmányokat folytat, hány gyereke vagy korábbi terhessége volt. Azt, hogy egy élethelyzetben súlyos válsághelyzetet idézne-e elő a terhesség és a gyerek vállalása, kizárólag a nő tudja eldönteni, és ő is jogosult meghozni ezt a döntést.

[link]

dec. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Súlyos válsághelyzet
dec. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!