Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek ha 7. napos...

Terhes lehetek ha 7. napos szünetben nem jött meg a menstruációm ( nagyon stresszelek) és ma 8. nap reggel volt enyhe vérzés de azóta semmi jelentkezés Fogamzásgátlót szedek 4 hónapja (minden nap rendszeresen szedem pontos időben)?

Figyelt kérdés

2018. szept. 20. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A MEGVONÁSOS VÉRZÉSED nem jelentkezett, mert fogamzásgátló tabletta nellett nincs menzeszed. De ugye elkezdted ma a következő levelet?

Inkabb az első leveleknel szokott nem jönni a megvonásos. De barmi előfordulhat! Betegtajekoztatoban nincs rola vmi, vagy doki.

De terhes rendes szedés mellett nem lehetsz.

2018. szept. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen elkezdtem az új levelt szedni ma

Nagyon streszelek hogy megis az lennek de fogamzasgatlo melett is megszakitos

2018. szept. 20. 19:30
 3/8 anonim ***** válasza:

1-1 alakalommal előfordulhat ilyen, de tesztelj

Nekem 2-szer volt 7 év alatt


A teszt már kimutatja ha mégis terhes volnál


Dokihoz azért elmennék, nézessen egy hormont vérből.

( én is elmentem dokihoz)

2018. szept. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
A fogamzásgátlóktól a hormonháztartásotok felfordul, és a szedés elhagyása, és szülés után a lányok legtöbbje elhízik mint a tank! (Apró mellékhatás)
2018. szept. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De h vagy terhes verd ki fejéből rendesen szeded, megszakítás védekezés is beléd se megy akkor hogy? Nyugodtan beléd mehet minek szeded ha nem engeded?!
2018. szept. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

utolsó!


azért mert biztosra megy, nem mindenki csak azért szedi,hogy a barátjának jó legyen


valaki inkább duplán védekezik, ami szerintem nem rossz dolog főleg,ha egyáltalán nem akar gyereket..

2018. szept. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Minek védekezik ember? Nem eshet teherbe a tabitól. Kösz szia
2018. szept. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem megijeszteni akarlak, inkább a többieknek szól. Honnan szeditek ezt, hogy tabletta mellett nem eshet egyáltalán teherbe? Nincs 100%-os módszer, csak az önmegtartóztatás. Tabletta szedésénél 0,1-0,3% az esély, a teherbe esésnek. Még úgy is, hogy mindent jól csináltál. Kevés, de akkor is előfordul. Szóval ne terjesszétek ezt. Kérdező, valószínűleg nincs gond, de azért menj el dokihoz.
2018. szept. 23. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!