Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A barátom több alkalommal is hozzá érintette a nemi szervét az enyémhez, rajta nem volt alsógatya, rajtam viszont volt bugyi. Az a helyzet hogy 5 napja meg kellett volna jönnie a mensimnek, és még mindig nem jött meg. Múlt hónapban is 5 napot késett (nekem mindig késik) ezért annyira még nem aggódok. Viszont nem tudom hogy van e rá esély hogy terhes legyek. Szerintetek? Kérlek nyugtassatok meg, hogy így nem lehetek terhes.

dec. 28. 11:10
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
42%
De lehetsz, de pici eséllyel. Vegyél tesztet (mondjuk legalább kettőt) a biztonság kedvéért, ill. én nagyon javaslom a biztonságosabb fogamzásgátló használatát.
dec. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
100%
Hol jártál biológia órán? 0,00000001% van arra, hogy terhes vagy. Vegyél egy tesztet és akkor nem esz meg az ideg.
dec. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
kb csodával lenne egyenlő, ha így terhes lennél (bugyidon átmászik, majd felmászik a hüvelyedbe...kb kizárt)
dec. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
100%

Már bocs, de ennek a kérdésnek ebben a formában semmi értelme. 😃

Azt írtad, hogy rajtad volt bugyi, a srác meg hozzádérintette a csupasz dorongját...most elvonatkoztatva attól, hogy elélvezett-e, volt-e előnedv, vagy csak szárazon történt, de...ettől már hogy a búbánatos viharban lehetnél terhes?

dec. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
92%
Hány éves vagy? Tíz? Suliba kéne jarnod és nem pasizni, akkor nem kerdeznél ilyen hülyeséget sem...
dec. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
87%

Nagyobb esélyed van arra hogy megnyerd a lottóötöst...


...egymás után 3x.


Edukáció 2023.. és ilyen szobanövény szinten vegetáló szubhumánok élnek körülöttünk.

dec. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Nem támadást kértem, hanem megnyugtatást, de köszönöm, hogy válaszoltatok. Később mindenképp meg fogom írni, hogy mi a helyzet. És nem, nem tíz vagyok😃 és nem is hiányoztam biológia óráról, csupán aggódom. Fura hogy most megint nem jött meg, remélem más baj van itt akkor
dec. 28. 11:34
 8/28 anonim válasza:
100%

Esetleg pont az emiatti stressz? 😃

Amúgy bocsi, de maga a leírás alapján talán joggal feltételeztük, hogy kissé hiányosak az ismeretek...

dec. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim válasza:
73%
Én direktbe bele élveztem a punciba, és akkor sem lett baj! Így meg szerintem egyenlő a 0-val.
dec. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindig késik, akkor neked az késés csak olyan hosszú a ciklusod. Hánynaponta jön meg.

Mert ha nem hiányoztál bioszról akkor tudod hogy nem mindenkinek 28 napos a ciklusa van akinek kevesebb van akinek több.

dec. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!