Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valakinek koran (nem...

Ha valakinek koran (nem kozepidoben) van peteerese, akkor a teszt is hamarabb lesz pozitiv, mar akar menzesz kimaradasa elott?

Figyelt kérdés
Azt tudjuk, hogy akinek keson volt peteerese, a kimaradt menzesz napjan vagy utana par nappal meg nem biztos, hogy kimutatja a teszt. Na most ez alapjan, akinek korai peteerese volt akarmi miatt, annak hamarabb kell, hogy kimutassa.
2010. okt. 22. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg igen, hisz' hamarabb ágyazódik be, és hamarabb termelődni kezd a hcg szint.
2010. okt. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elvileg szerintem is így van. Az első babánk szerintem a középidő előtt fogant, mert a nem várt napján nagyon erősen pozitív volt a tesztem és most, a 2. babánknál csak másfél héttel a nem várt után volt erősen pozitív. A nem várt napján is teszteltem, de nem mertem volna megesküdni rá, hogy pozitív lett. Szóval lehet benne valami.

Ja , és az uh - n az első babánknál már a 7. hét előtt volt szívhang, a másodiknál csak 8 hetesen és 3 naposan.

2010. okt. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Koszi. Azt olvastam a neten, hogy meg rendszeres ciklus mellett sem feltetlenul van az ovulacio ugyanakkor minden ciklusban. Tehat mondjuk 28napos ciklusnal lehet egyik honapban 13.-14.napon ovulacio ,de akar egy kovetkezo ciklusban lehet ez a 8.napon is.


Azt is olvastam, hogy ovulacio akar a ciklus 6.napjan vagy hosszabb ciklus eseten a 30. ciklusnapon is lehet.


De idegesito ez a varakozas, mar tiszta ideg vagyok, bezzeg az ido ilyenkor olyan lassan telik. :(

2010. okt. 22. 11:54
 4/4 A kérdező kommentje:
Csinaltam meg egy tesztet tegnap este, a 21. ciklusnapon, azt hittem negativ, de ma reggel megneztem jobban vilagosban, tehat nem mesterseges fenynel es ott van szemmel lathatoan a masodik csik. TERHES VAGYOK.
2010. okt. 27. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!