Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív teszt a menzi kimaradá...

Negatív teszt a menzi kimaradása utáni 6. napon?

Figyelt kérdés

Soha nem késett még, és most már 6 napot, de negatív a teszt. Nem tervezzük a babát, de csak megszakítással védekezünk, ha becsúszna nem lenne gond. (van már egy 17 hónapos kisfiam)

Viszont fel vagyok fázva, hólyaghurut.

Lehetek terhes negatív teszt ellenére? Volt valaki így?


2010. dec. 1. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi nem 100%, a terhességi teszt sem, de ha negatív és reggeli első vizeletből csináltad, akkor valószínűleg nem vagy terhes.
2010. dec. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szedsz gyógyszert a felfázásra? Attól is késhet.
2010. dec. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem számoltad el? Én a mult hónapban voltam így, decrá 1 hétre megjött:)
2010. dec. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

Igen, reggeli első vizeletből csináltam, 25-ös érzékenységű teszttel.

Kaptam antibiotikumot a hólyaghurutra, de amikor megkaptam már 3 napja késett, csak nem figyeltem a ciklusomat, és csak tegnap vettem észre a késést

Az biztos hogy nem számoltam el, mert én minidig felírom a naptáramba a menzi első napját, és általában még rövidebbek a ciklusaim 28 napnál, néha 29 napos, de ennél több még soha életemben nem volt.

Pénteken megyek be a kórházba, csinálnak vérvételt meg uh-t, ha terhes vagyok, kimutatható lesz akkor is ha negatív a teszt? október 30-n jött meg utoljára a menzim

2010. dec. 1. 14:13
 5/5 anonim ***** válasza:

a stressz is befolyásolhatja, meg minden apró nyavalya, hogy késik....


szerintem nem vagy áldotállapotban, mert szerintem azt te is megéreznéd....

:)

2010. dec. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!