Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A napokban volt a kalkulátor...

A napokban volt a kalkulátor szerint beágyazódás?

Figyelt kérdés

Kicsi fehéres krémes van a wc-papíron 3 napja

Reménykedhetek,egy picit!

Ez valami jel lehet ?


dec. 30. 19:21
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Nem első baba lenne!!

Csak elgondolkodtunk még egy gyerkőcön!

Így belehúztunk 4 hónapja,de párom türelmetlen!!

Sima vérvételen én meg rákszűrésen ,meg megvizsgálta a méhszájamat a doki seb ,elváltozás nincs!!

Eredmény negatív !

Külön speckós vizsgálaton ha arra gondolsz nem voltunk!

Mert gondoltuk ha 2 összejött akkor miért nem lehetne megint!

Amúgy meg 40 évesek vagyunk mind a ketten!!

De nem fogunk évekig próbálkozni,ha pár hónap nem jön össze hagyjuk az egészet!!

dec. 30. 21:36
 12/27 anonim ***** válasza:
59%

Ja hat ez a kivizsgalas semmi, 0, nem is ertem mi alapjan jelented ki, hogy rendben vagytok, mikozben egy nagylabor meg rakszures a teherbeeses szempontjabol nem sokat jelent.


Szoval azt nem lehet kijelenteni, hogy rendben vagytok, az tuti. Persze 4 honap nem sok ido, de 40 felett mar nehezitett a teherbeeses, hiaba van mar 2 gyereked. Oket nem 40 felett szulted, tok mas.

dec. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
10%
Én is ugyanígy vagyok 🤞 bár nekem nem csak a papíron, hanem az egész tisztaságim ázik a bő krémes folyástól, ami az előző ciklusaimban nem fordult elő, a tüneteim is mások. Szóval én nagyon reménykedem 🤞 nekem se első baba. Mikorra nem várod? Szorítok neked is! :)
dec. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó köszi én 4-ére nem várnám!

Drukkolok neked is!!👍👍✌️✌️

dec. 30. 22:19
 15/27 anonim ***** válasza:
33%
Én is 4-re! Bár előtte meg utána sem :D legyen nekünk szerencsés!🤞🤞🤞
dec. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
86%
Az a baj hogy a türelmetlenség stresszt generál amire ninca szüksége sem a testeteknek sem a lelketeknek.40 körül bizony fontos a türelem mert hogy kettő összejött " könnyen" évekkel ezelött az nem azt jelenti hogy most is annyira egyszerü lesz a dolog :( Hanyadik dpo-n vagy? Pontosan követted az ovulációdat, vagy azt is kalkulátor szerint tudod? Várj minimum 12dpoig a teszteléssel ha 14 napos a luteálisod.
dec. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Ez a "kalkulátor szerint" dolog engem is megborít. Na és a való életben? Ha hozzávetőlegesen tudod, hogy mikor ovulálsz (hőmérő, nyák, méhnyak állása alapján), akkor tudsz megintcsak becsülni, hogy mikor lehet beágyazódás, de ott is inkabb 2-3 napos intervallumra kell gondolni.


Meg ez a "párom türelmetlen"... hát ez sem fog segíteni a dolgon.

dec. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válszokat
dec. 31. 15:37
 19/27 A kérdező kommentje:

Vettem Gabriel tesztet ez 25 érzékenységű!!

Mikor lehet legkorábban megcsinálni ?

Mikor érdemes?

Kommentárt nem kérek miért vettél stb!!!

dec. 31. 15:52
 20/27 anonim ***** válasza:
Leirtam fentebb dpo 12-n megcsinálhatod.Annál hamarabb nem érdemes. Vagy megvárod a nemvárt napját.
dec. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!