Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lh teszt kérdés! Ez hogy...

Lh teszt kérdés! Ez hogy lehetséges?

Figyelt kérdés

Volt még itthon 1db abból az lh tesztből amit eddig használtam, de ma nem kaptam a boltban azt a fajtát, így másikat vettem.

Mivel ezt még nem használtam, gondoltam kipróbálom.

Ugyan abból a pisiből, kb fél perc elteltével csináltam a 2 tesztet, és mégis az új teszt ennyivel erősebb? Ez hogy lehet?

Mind kettő teszt 25-ös, és mondom, ugyan abból csináltam mindkettőt. Mitől lehet mégis az új teszt ennyivel erősebb, mint amit eddig használtam?

Amit eddig használtam, a pozitív napon sem volt erősebb a tesztcsík a kontrollnál. Lehetséges, hogy ez az új tesztnél erősebb lesz?


[link]


dec. 30. 23:35
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ennyi eltérés simán belefér, más gyártó, más festék. Az a fontos, hogy legalább egy ciklusban egyféle tesztet használj, nehogy belezavarodj.
dec. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Minden hónapban elég erősen görcsölök ovukor. Előző ciklusban a 10. napon lett pozitív a teszt. Akkor is így volt, mint ezen a képen a régi fajta teszt, a mai (8.napon) szinte alig látszott, majd másnap a 9.napon majdnem ugyan olyan erős, a 10. napon pedig ugyan olyan erős lett, másnap a 11.-en pedig szinte semmi csak kontroll csík.

Ezért is furcsálltam, mert a régi teszt még igencsak negatív, az új pedig már elég erős, viszont ovus görcs még nincsen (kisebb szurkálások csak, de nem olyan mint az eddigi hónapokban).

Lehet akkor, hogy veszek a régi tesztből holnap egy másik boltban, és ezt a ciklust végig tesztelem mindkét teszttel. Így legalább látni fogom, hogy az eddig használt teszthez képest ez az új mennyire változik a ciklus alatt

dec. 31. 00:18
 3/4 anonim ***** válasza:
95%
Az új teszt is full negatív. Az hogy most kicsit halványabb vagy erősebb tök mindegy, az a lényeg ovukor erősebb lesz a teszt mint a kontroll és kész. Ott is tök mindegy lesz mennyivel lesz erősebb a lényegen nem változtat.
dec. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt egy szóval sem mondtam, hogy ez az új teszt pozitív. Tudom hogy nem az. Csak furcsállom, hogy az erőssége ugyan olyan, de mégis mennyivel erősebb.
dec. 31. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!