Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Másnak is kezdődött így a...

Másnak is kezdődött így a terhessége?

Figyelt kérdés

Ciklus közepén/kétharmadánál járok és pár napja brutálmód fájnak a melleim, nekem ilyenkor nem szokott. Emellett tegnap este óta hányingerem van, kavarog a gyomrom émelygek, nagy nehezen el tudtam aludni de most reggelre se lett jobb. Hányni nem hánytam, de a hasam megy kicsit.


Ez lehet egyáltalán terhesség (enyhe hasmenést okozhat?) vagy csak összeszedhettem valami vírust + rejtélyes módon fájnak a melleim? Veszek ma egy tesztet, csak kíváncsi vagyok tapasztalatokra.



jan. 1. 09:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
hát ha a cikkus kétharmadánál jársz, akkor ez nem terhességi tünet. Ne rohanj
jan. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
#1 de tudtommal nem csak ciklus közepén lehet teherbe esni, máskülönben fel se merült volna bennem a kérdés.
jan. 1. 09:42
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

"Nem csak ciklus közepén lehet teherbe esni"

Ovulációval fogan egy gyerek ami van akinél a ciklus 12.napján van, van akinél a 14.( többség) és van aki a 21.ciklusnapon ovulált mint én. Tudod mikor ovuláltál? Mellfájdalom lehet pms tünet is.Illetve a hányinger hasmenés tünetedből kiindulván, elkaptál valamit mert a páromnak is megy a hasa meg hányt.Valami terjeng.Mikor kell megjönnie a menstruációdnak? Terhestünet akkor van amikor a szervezeted hcg-t kezd termelni.

jan. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha ciklus közepén/ kétharmadánál jársz még be sem ágyazódott a megtermékenyített petesejt, persze ha az kiszabadult és megtermékenyítette egy sperma.Ami ovulációkor is csak 25% esély.
jan. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
67%

Ez vírus lesz inkább.

Egyrészt hasmenés terhes tünet?! 😅

Masrészt a terhestünet nem ilyenkor jelentkezik. Inkább az 5-6.hét körül.

jan. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
Nekem pl mióta terhes vagyok megy a hasam, szóval amúgy okozhatja az is akármilyen meglepő.
jan. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%

Másnak is kezdődött így a terhessége?


Nem

jan. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

#6 én is azért gondoltam rá, mert olvastam/hallottam ezt már mástól is.


Vírus amúgy tuti nem mert közben elmúlt a hányingerem. Hányós-hasmenős vírustól nekem eddig addig nem múlt el, amíg legalább 3x ki nem dobtam a taccsot és olyankor aludni se tudtam addig. Na mindegy tudom szerintem is nagyon kicsi az esély rá, hogy terhes lennék, de nagyon fura ez a mellfájás is, pms tünet majdnem 2 héttel mensi előtt azért nehezen lehetne, nekem eddig ilyen hamar sose fájt. De lehet valami hormonzavar vagy nem tudom.

jan. 1. 10:23
 9/18 anonim ***** válasza:
94%
2 héttel vagy menstruáció elött és szerinted terhes vagy? Max most ovulálsz és azért fájnak a melleid. De hogy jutott eszedbe hogy terhes vagy? Tudod hogy néz ki egy női ciklus?
jan. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Okozhatják a hormonok, de amúgy ilyen korán bármi lehet, terhességi tünetnek tényleg koraiak
jan. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!