Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12dpo-n negatív tesztet már...

12dpo-n negatív tesztet már biztosra vehetem?😭 20 érzékenységű teszttel !

Figyelt kérdés
jan. 2. 20:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
47%
Nem!
jan. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
36%

Volt már + teszted valaha?

Ha nem akkor nem tudhatod hogy termelődik nálad a hcg.

Nekem ez 100% lenne, sok terhességem volt ezért tudom, kémiai, missed 3 gyerek.

jan. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
37%
Igen, ez már biztos.
jan. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
69%

Hát biztosra ezért ne, de nem jó jel, ha ilyenkor még negatív a teszt. Ha reggel csináltad.

Napközben még jobbak az esélyek, ha mondjuk sok vizet is ittál előtte.

jan. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
56%
20-as érzékenységü teszt nálam a 15. dpo-n lett anno halvány, szóval még semmi sem biztos. Tesztelt 10-essel. Szurkolok!
jan. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Sajnos 10 -t nem kaptam!

Nem ,ma délután teszteltem!

Holnap reggel tesztelek akkor!

Köszi mindenkinek

20 van itthon

jan. 2. 20:40
 7/17 anonim ***** válasza:
83%

Dehogy! Ez akkora baromság. Azok találták ki, akik már a szex után 3 perccel tesztelnek és ha végül tényleg terhesek lesznek megmagyarázzák a hómező tesztről, hogy nekik már akkor is 2 csík volt csak halvány.

Igen, van, akinek mindig kimutatja, már 10.napon, ld.#2 válaszoló.

Nekem 13.dpo-n, alig látható volt, fotón kb.semmi. 2.nappal később erősebb, de még mindig baromi halvány.(Ha mellé teszek egy + tesztet, azt mondanám, azon nincs is semmi.) Mindenkettő 10-es teszt reggeli elsőből. A másodiknál bőven 100 fölött volt a hcg vérben, mert néztem.

Tudod, mikor lett 2 egyforma csíkom tízes teszt, reggeli elsőből? Vérben 30ezres hcg-nél!!!(Tudom, mert akkor is mértem.) Szóval nekem 12.dpo-n 20-as teszt olyan negatív lett volna, mint ide Lacháza. Mégse voltam kevésbé terhes, mint mondjuk #2. Egyszerűen kevés választódik ki nekem vizeletben. Nem vagyunk egyformák! Viszont halálra idegesítettek ezek a tuti, hogy nem vagy terhes, ha szex után nem ugrik le a csík a 25-ös tesztedről okoskodók🤦🏽‍♀️

jan. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
71%
És miért nem tudod kivárni a menstruációd napját? Ezt sose értettem ezt a tesztelgetést, elöször is pénzkidobás.Meg kell várni a nemvárt napját és akkor tesztelni.
jan. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
69%

És mégis miért nem mindegy nektek h nem várja ki a késés napját, a saját pénzét költi nem a tiéteket.

Nem ismeritek, nem tudjátok miért tesztel korán.

Pl én sem vártam ki, mivel igazolt progeszteron hiányom van, így a 10-es teszttel már késés előtt 6 nappal kezdtem a tesztelést minden reggel, mert ahogy pozitívra váltott azonnal el kellett kezdenem a progi szedését...

jan. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Kedves 9 !

Pontosan igazazad van!

Egyszerűen nem is értem ,nem rég óta vagyok irt a gyakorin de iszonyat mi megy a kötöszködés ezerrel!!

jan. 3. 12:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!