Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Befolyásolhatja a beágyazódást?

Befolyásolhatja a beágyazódást?

Figyelt kérdés

Végre találtam munkát de fizikai munka is van benne.Biztos,hogy nem a legjobb,de azért van remény,hogy sikerülhet attól a beágyazódás?

Köszönöm a válaszokat!


2010. okt. 22. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért ne sikerülne? Ki van ez találva :) Nagyanyáink még nem tudták 4 hetes terhesen hogy jön a baba és kapálták tovább a krumplit... még pocakkal is. A modern, civilizált ember néha hajlamos túlaggódni magát... Ami azért nyilván jó is. Nyilván ha emelgetős munkád van jobb ha nem dolgozol majd várandósan, de az első 2-3 hétben ez nem lehet gond.
2010. okt. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm,hogy válaszoltál!Most egy kicsit megnyugodtam!:-)Egy italboltba tudtam elhelyezkedni,ma jött áru és akkor kezdtem el igazán gondolkodni ezen,hogy mi van akkor,hogy én itt emelgetem a piákat(rekeszben és zsugorban)és közben meg lehet úton van a mi kis babánk,mi van akkor ha ez miatt nem tud rendesen megtapadni.
2010. okt. 22. 16:32
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha a baba meg akar foganni, akkor megfog. :)

Én egy könyvraktárban pakoltam végig a terhesség elejét, de szerencsére a beágyazódás így is megtörtént, és utána sem lett semmi baj. Persze azért csak óvatosan!

2010. okt. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Persze nagyon óvatos leszek,mert mindent a cél érdekében!:-)

Gratulálok Neked,hogy minden rendben volt!!!:-)

2010. okt. 22. 17:20
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is nagyon kemény fizikai munkát végzek,de sajnos már 2x is pórul jártam,pedig azonnal táppénzre mentem ahogy kiderültek a terhességek!

Nálunk elég siralmas az arány(munkahely),15 nő van,ebből hárman próbálkozunk babával,de mindenki így járt mint Én,hogy elvesztették/tük! Szerintem nem véletlen....

Vigyázz magadra és mihamarabbi babásodást!

2010. okt. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom,hogy elvesztetted a babáidat!!!!Én is fogok vigyázni de te is azt tedd!!!Tudom ez nem egyszerű,mert "sajnos" ez a munkánk és nincs más lehetőség.A mai világban sajnos nem lehet ugrándozni a munkahelyek között épp ezért vállaltam el,mert örültem már ennek a lehetőségnek is csak így meg bennem van a félsz!De drukkolok mindkettőnknek,hogy sikerüljön és,hogy ne legyen probléma!!!
2010. okt. 23. 06:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Téged véletlenül nem Áginak hívnak? Bogi vagyok! :)
2010. okt. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!