Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baba lehetséges még?

Baba lehetséges még?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Vasárnap kellet volna megjönnie. Mindennap csináltam eddig egy tesztet,mind negatív. Ma már ezt a nagyon érzékeny tesztet vettem ami elvileg mensi előtt már egy hettel is kimutatja,de ez is negatív. Jól gondolom hogy nem baba van a dologba? Se terhességi tüneteim,se mensi tüneteim,😑
jan. 10. 19:38
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
jan. 10. 19:41
 2/12 A kérdező kommentje:
Egyébként ennek a tesztnek ki kellet volna mutatnia már ugye?
jan. 10. 19:42
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezek negativ tesztek.

3 napos kesesnel mar leugrana csik, ha terhes lennel.

jan. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ogen, ki kellett volns.

Jól gondolod: nem vagy terhes, nincs baba a "dologban".

jan. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos baba tényleg nincs, hacsak nem csúszott legalább egy hetet az ovud és akkor még nem késik, de még akkor is két nap múlva pozinak kéne lennie a tesztnek. Ilyenkor napról napra kevesebb az esély babaára és nagyobb az esély arra, hogy nem volt ovud. Ovu mentes ciklusban is érkezhet pontosan a mensi, vagy késhet 1-2 hetet, vagy teljesen kimaradhat a következő esedékes mensiig.
jan. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát, negatív terhességi teszt a legritkább esetben jelez terhességet, az biztos.

De mivel késik, valószínűleg később volt ovud. Ha sokkal később, akkor akár még terhes is lehetsz, de azt még nem mutatja a teszt.

jan. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Akkor érdemes még tesztelni?
jan. 10. 22:03
 8/12 anonim ***** válasza:

Majd ha továbbra se jön meg. De nem kell azért naponta.

#6

jan. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nagyon nem valószínű a baba most.

Lehet csak késik (ha az ovu csúszott, akkor épp lehetsz terhes is, de én ebben nem bíznék), lehet simán kimarad.

Nekem kétszer volt olyan, hogy nem terhesség miatt nem jött meg, egyszer kb. egy hetet, egyszer pedig 3 hetet késett, mindkétszer nagyobb (4 cm+) cisztát látott a doki.

jan. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha akarsz tesztelgethetsz naponta, a te pénztárcád, de elég lenne egy hét múlva. Mivel ha az ovud ilyen sokat csúszott, még az egy hét múlva levő teszt is úgymond mensi idő körülre lenne, mivel most még negatív. De én biztos elengedném. Ha a következő mensi sem jelentkezik irány a doki, de csak, ha nincs panaszod. Ha nagyon görcsölnél vagy fájnál ami rosszabb, mint a mensi akkor azonnal doki.
jan. 11. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!